poster

Autana

 • Slovensko

  Autana

  (festivalový název)

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2012, 52 min

Režie:

Alastair Lee

Hrají:

Leo Houlding
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Luke7
  ****

  Po Asgard projektu konečně pořádná divočina. Nehostinná džungle, extrémní výstup, stolová hora. Možná sportovní pojetí dokumentu kazily vizualizace. Expediční kamera - Krnov 2014.(7.3.2014)

 • DannyVlk
  ****

  Je zde vidět jiný pohled na výstup a tím si mě film zpočátku získal. Brodění džunglí, výstup plný bláta a vzpomínky na snový drogový výlet u pana Šamana vás nenechají dlouho čekat na překrásné výhledy ze stolové hory, nad kterým se tají dech. Pobavila mě scéna s přiděláváním skob a následným poraněním lezce. Asi má opravdu nějakou duši a jsem rád, že lezci už po této zkušenosti nic dále nezatloukali, i když by jim to velice usnadnilo výstup.(13.4.2014)

 • klochy
  *****

  Nádherne nedostupné. Kiežby som si tiež v živote zažil podobné dobrodružstvo (stále je čas), byť takto spätý s prírodou, aj keď niekedy to môže poriadne liezť na nervy. A kino tomu asi pomohlo.(13.3.2014)

 • Maniik88
  ****

  Videné na malom festivale Hory a mesto outdoorových filmov v Žiline. Film patril k tomu lepšiemu a zaujímavejšiemu. Parta horolezcov sa rozhodla pokoriť džungľu a zaujímavú horu Autana. Prenikanie džungľou, boj s hmyzom a teplom, šamanova medicína a krásny výstup. Často vtipné momenty a pekné zábery, som spokojný a aj nelezci si prídu na svoje.(16.9.2013)

 • BuddyO
  ***

  Parta zazobaných britů se rozhodne, že si udělá dobrodružný výlet do Amazonie, kde by rádi zdolali místní posvátnou horu. Na začátku expedice se samozřejmě musí pořádně sjet s místním Šamanem, aby to dodalo příběhu šťávu a poté už jen nadávají na místní vegetaci. Vizualizace, která film proplétá mi také zrovna nesedla. Musím však uznat, že jsem se nenudil ani chvíli. Expediční kamera 2014(27.3.2014)

 • - Autana je indiánmi považovaná za posvätnú horu a v preklade znamená “Strom života“. Jej výška je 1300 m.n.m. a jaskynný systém, ktorý môžeme vidieť v dokumente, ňou prechádza z jednej strany na druhú. (ito7)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace