Kyōfu densetsu kaiki! Frankenstein

(TV film)
  • Japonsko 恐怖伝説 怪奇! フランケンシュタイン
všechny plakáty

Campbell

Tak jsem se rozhodl že zkouknu po dlouhý době nějaký anime, zatím jsem totiž nenašel žádný které by mě nijak uchvátilo. No a jelikož jsem klasik šel jsem do klasiky žánrů jako je Frankenstein a Dracula. Zatímco Dracula dopadl celkem slušně Frantík dopadl dost špatně. Celej ten plytkej příběh který se tu odehrává je strašně nudnej a navíc každá postava byla tak blbá a tak nesympatická že jsem se málem počůral smíchy když jsem viděl co frantík jakože dělá. Navíc ty vztahy v anime nefungujou a když se má vyvolat nějaká emoce tak je to spíše k pláči. Ale abych jen nehanil, animace není nejhorší a sem tam nějaký vtípek potěší, ale nikdy víc. Asi na anime nejsem. ()

corpsy

Frankensteina sa chopili Japončíci a vo svojom anime štýle natočili dielo, ktoré nedopadlo ani dobre ani zle. Kto túto japonskú odnož žánru pozná, bude vedieť, že je to emóciami a v tomto prípade aj násilím nabitý snímok, ktorý ale ( ako spomenul kolega Campbell ) občas vypudí skôr úsmev ( smiech ), ako nejakú slzu. Je to úžasne paradoxný film, pretože kým v jednej minúte sa mi zdalo, že sledujem lízatkový večerníček pre dievčatká, pri tej druhej sa už nekompromisne lámu väzy a v závere sa dokonca pácha samovražda. Wau! ()