poster

Moje nečekané sexuální dobrodružství

 • Kanada

  My Awkward Sexual Adventure

Komedie

Kanada, 2012, 103 min

Režie:

Sean Garrity

Kamera:

Gavin Smith

Hudba:

Ari Posner

Producenti:

Juliette Hagopian

Střih:

John Gurdebeke

Scénografie:

Réjean Labrie
(další profese)
 • kaylin
  ***

  Vlastně vcelku hezká a také odvážná komedie. Jsou tu scény, které v normální produkci neuvidíte, za což si rozhodně zaslouží palec nahoru. Jenže problém je v tom, že tohle je komedie podle klasického schématu. Chlapík to má s holkou dost na nic. Při sexu mu usne, když jí požádá o ruku, ona mu řekne ne. On ji přesto pořád chce. A tak se dá dohromady s holkou, která mu pomůže jeho přítelkyni získat natrvalo. Samozřejmě, že on je slepý, i když má lásku hned vedle sebe. Kdyby to bylo bez těch sexuálních scén, byla by to jinak celkem šedá nuda.(3.11.2013)

 • nirvana91
  ***

  Neškodný a pozerateľný filmík. Postava Jordana mi strašne pripomínala Chucka (Bartowskeho, nie Norrisa :D). Tiež taký ťuťko. "Lesson 5" - tops: "Okay, whatever you just did right there, don't ever do that again." :D(3.5.2014)

 • lioncel
  ****

  Ze života .. Místy vtipné .. Místy dokonce naučné ... . ..Pár žijící spolu: On, zamilovaný truhlík a postelová neschopenka .. Ona, neuspokojená, mající ráda především sama sebe .. Až při žádosti o ruku se partnerka vysloví co ji vadí / chybí a spustí tím kolotoč, který nakonec vše k dobrému obrátí .. tedy, jak pro koho …(25.10.2017)

 • Milky.
  odpad!

  Tuctová předvídatelná sračka založená na pitvoření hlavního debila a situacích, které si někdo vycucal z análu a pak je plivnul do scénáře. Asi nejsnesitelnější na celém filmu byla jeho původní přítelkyně a to jenom proto, že se na ni dobře dívalo. Pokud nejste američan, gay nebo ženská tak si to ani nepouštějte.(4.6.2013)

 • nessbeal
  ****

  Tak toto som si teda užil! Týpek jak vystrihnutý z debilova, ktorý má priateľku hnusnú p*ču, ktorá si to rozdáva s každým koho stretne. Ale tak pekný happyend vyškoleného chlapa prekrásnou striptérkou.(7.4.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace