Smiechoty

(pořad)
všechny plakáty
Slovensko, 1997, 25 min

Účinkují:

Vilo Rozboril (moderátor), Iveta Malachovská (moderátor)

Čo sa nemalo stať a stalo sa - zachytené domácim videom. (oficiální text distributora)

tommy187

Tento program je naozaj dobrý, naozaj sa pri ňom dá nasmiať. Ale to nie je všetko. Niektoré videá sú príšerne trápne, niektoré komentáre moderátorov nemajú veľký zmysel atď. Toto je program, ktorý si pozrie človek raz, dvakrát a potom dosť. Preto **: ()

MM_Ramone

V devätdesiatých rokoch minulého storočia bol nehorázne populárny, velice obľúbený, formát zábavných relácií v ktorých sa premietali veselé domáce videá. Krkolomné pády, roztomilé malé deťúrence, bláznivé nápady, všeliakí babráci či smiešne kúsky zvieracích mazlíkov. Funny home video! Každá televízia mala v svojej programovej ponuke niečo s týmto zameraním. Slovenská súkromná, komerčná TV Markíza vtedy bodovala s reláciou "Smiechoty". * ()

Marek1991

Program ohľadom zábavných domácich videí nie je zlý nápad, dokonca niekedy to malo aj témy, niekedy sa tu vyskytli aj domáce, nielen zahraničné, len problém bol v moderátoroch, robili mi v tom disharmóniu. Nebolo to úplne ono, vec, na ktorej by sa človek vždy vedel zasmiať, nie vždy tam boli veci usporiadané vhodne, taktiež nebolo z toho cítiť silné vedenie, ktoré by sa nespoliehalo len na náhodu, ktoré by do toho niečo vložilo, proste typický podpriemerný, ale celkom slušný zábavný program z 90. rokov zo slovenskej televíznej tvorby. ()

corpsy

A či Vilo, a či Ivka, rozhodne šlo o formát, ktorý mal šancu na úspech iba v krátkom období. Evolúcia divákov je proste ošemetná vec a v dnešnej dobe je to cítiť podstatne viac, ako vtedy. Samozrejme, že tie rodinné videá boli na tom najzábavnejšie ( a dá sa povedať aj režijne zdatnejšie ). ()

peiton odpad!

Kladiem si otázku ako sme sa dokázali nasmiať a zabaviť na takomto type relácie na čele so zdechnutým psom Vilom Rozborilom a na nervy lezúcou Malachovskou.Moderátorskká dvojica,ktorá zapustila korene a vytrvala do dnešných čias.Teraz s odstupom času mi príde relácia max.trápna a ujetá.Ale ved čo by sme chceli pravda na tú dobu s pred x rokov. ()

oasismanik

Zábavné takto po rokoch vidieť reláciu, ktorú sme kedysi pravidelne celá rodinka pozerali a strašne sme sa na nej smiali. Zábavné sa zamyslieť ako to celé išlo brutálne dopredu, dnes už nikoho nenadchne kamera sonny a nikto sa nepoteší z výhry, ktorou je čistá páska do kamery, ktorú nemáte. Aj vám príde úplne debilné hodnotiť reláciu z roku 1997? ()

JARDAHONDA

Víc než humor mě naskakovala místy husí kůže.. tento pochybný způsob vtipu, jaksi moc neuznávám. Asi jen z nějaké úcty ke slovenským spoluobčanům hodnotím * ()