poster

Doctor Sleep

 • anglický

  Close Your Eyes

 • anglický

  Hypnotic

Krimi / Thriller / Horor

Velká Británie, 2002, 108 min

 • kareen
  ***

  Mám docela rozporuplné pocity... Moc mi tam nesedla Shirley Henderson v roli policejní vyšetřovatelky, scénář mi taky zrovna dvakrát neučaroval a ani jsem moc nepobrala mytologii kolem vražd, jenže tu krásně temnou, téměř hororovou mysteriózní atmosféru tomu nikdo neodpáře. Takže to nechám alibisticky za tři hvězdičky, ale takové lepší.(22.11.2015)

 • kohut
  ****

  vydareny mysteriozny thrilller ktory vdaka neamerickej produkcii ponukne netuctovu hlavnu hrdinku (ktora ale mohla dostat viac priestoru), rozmyslajucich hlavnych hrdinov a minimum logickych lapsusov. Dokonca sa vyvarovali obvyklemu satanistickemu klise 'chceme vypustit na zem antikrista, co bude potom nas uz nezaujima'. spokojny som.(16.8.2005)

 • Morholt
  ****

  Hypnoterapeut se zvýšenou senzitivitou je přivolán k případu dívky, která po útěku od svého únosce ztratí řeč. Při pátrání po původu traumatu proniká hlavní hrdina společně s mladou policistkou až k okultistovi z 16.století a jeho následovníkům. Já jsem spokojen. V tomto případě mi vyhovovalo pozvolné tempo vyprávění, sedla mi i herecká sestava a bavila mě i sice brzy předvídatelná, ale zábavně podaná zápletka. Příjemným překvapením bylo i smysluplné chování hlavních hrdinů a vyvarování se scénáristických bot. Slušná práce. 80%(19.11.2015)

 • gumli
  ***

  Celkom dobrý film,známy aj pod názvom Hypnotic alebo Close Your Eyes.Niečo medzi horrorom a sci-fi thrillerom.Hlavné postavy v tomto filme je hypnoterapista,sériový vrah,žena policajtka a malé dievčatko,ktoré je zároveň aj akýsi kľúč k vyriešeniu záhady.Policajtka mi v tomto filme nejako nepasovala,stále bola akási nervózna.Film je v originály v angličtine,ale Goran Visnjic sám pre seba povie pár slov aj v chorvátštine.Je to britský film,preto je úplne odlišný od amerických filmov.Je kľudnejší a nie moc krvavý.Ako predloha mu poslúžil román od Madisona Smartta Bella.Za pozretie určite stojí.(4.2.2010)

 • T2

  Rozpočet $10miliónovTržby USA $39,381Tržby Celosvetovo $690,000(30.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace