poster

Trapný večer (divadelní záznam)

Komedie / Hudební

Česko, 2000, 58 min

 • Rodriguez
  **

  Trapný večer byl spíše nudně strávený u odpoledního vysílání druhého programu. 30%(31.12.2012)

 • Radek99
  ***

  Jistě, televizní záznam je něco jiného než sledovat představení přímo z hlediště divadla, odpadá tu mnoho komunikačních kanálů, ale přesto se nemohu zbavit dojmu, že celý Trapný večer byl více než trapně trapný spíše jen trapně trapný. Poetika trapnosti je totiž velmi ošemetná věc. Navíc byl-li by celý večer improvizací, pak se, už jen skrze účast Igora Chmely, nelze vyhnout srovnání s televizním etalonem improvizační metody, televizní Partičkou, a z tohoto duelu by členové souboru Dejvického divadla vyšli jako na hlavu poražení (o komparaci s etalonem divadelním, tedy s Divadlem Vizita, se vzhledem ke kvalitativním rozdílům raději vůbec nebudu pokoušet). Nebyla-li by to ovšem improvizace, ale předem připravené pásmo, jedoucí dokonce podle nějakého scénáře, je výsledný dojem možná ještě o trochu tristnější...(31.12.2012)

 • sator
  ***

  Kdyby je člověk neměl tolik rád ...(18.1.2013)

 • Big Bear
  **

  Trapné to nebylo a všichni mi sedí. Ale i jako běžná munice to bylo slabší a dnes je Silvestr a tak to působilo ještě slaběji. * *(31.12.2014)

 • Hraboshka
  ****

  Dejvický divadlo mám moc ráda a tohle se mi náhodou líbilo. Ty čtyři hvězdičky tomu dám, už jenom kvůli tomu nízkýmu hodnocení tady. Ale hlavně mi některý hlášky přišly fakt vtipný a dost jsem se chechtala, rozhodně to nebylo tak trapný, jak jsem čekala:)(26.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace