Long Branch

Krátkometrážní / Komedie / Drama / Romantický

Kanada, 2011, 14 min

Moc příjemný, pohodový a úsměvný snímek. Za mrknutí to určitě stojí a navíc s fajn soundtrackem:-)(27.3.2013)

Jediná chyba tohoto krátkometrážního filmu je, že je KRÁTKOmetrážní :-)(27.3.2013)

Celkem dobrá atmosféra a příjemné obsazení (Todd, the metal God jede romantickou strunu XD). 70%(1.12.2012)

Perfektný námet na indie celovečerák, ktorého by som sa raz veľmi rád dočkal. Príjemné.(31.3.2013)

Pri takej '' výletnej jazde'' by mi zvädol, zamrzol a odpadol kým by som sa tam doterigal! Spomenul som si na príhodu z Práglu... (ve Vodičkovy): JA: ''Kolik na Jižňák?'' TAXIKAR: ''Tři kila, šéfe.'' SLECNA:''No to je nějak moc, ne?!'' JA:''Tady máš 4 kila kámo a ať jsme tam za pět minut!'' (zvuk motora): Hen hééééééén.....!!!(29.3.2013)

Krátkometrážní snímek. Zajímavý, romanticko-dramatický snímek. Ke shlédnutí zde.(6.11.2012)

Ona: „Chceš si zamrdat?“ – On nadrženě: Joo, tak půjdeme k tobě domů. OK. Ale bude to trvat asi tři hoďky – Cože? To mi zatím pekáč vychladne…Njn tak to zas máme romantický shortík, kde se o sexu jen mluví, místo aby tvůrci využili příležitosti v podobě pohledné herečky a šlo se na věc. Teď konec srandy – docela povedená podívaná, při které si nejedna puberťačka ohryže nehty hraje především na city a porozumění, no a v neposlední řadě – hudba byla super.(20.4.2013)

Po zhlédnutí zůstává na tváři úsměv.(5.10.2013)

• Alementina

Co? Co tim kdo chtel rict? Dle meho uplne o nicem...(18.5.2013)

Hezká lidská romance, která má docela dobrou gradaci, kdy očekáváte, co se vlastně stane. Pointa sama o sobě je celkem zajímavá a zábavná, ale na druhou stranu to není něco, co by mě svým výsledkem až tak moc ohromilo.(12.8.2014)

One night stand?:D Spíš to nakonec vypadalo na pořádnou romantiku. Než se doplahočili do toho jeho bytu, tak se nedívím, že byli unavení. Mě by to za tu dobu už dávno přešlo. Ale v závěru hezké a milé a hlavně skvělá hudba. Anyway my name is - Eee, It's too personal. Možno nalézt zde: http://www.youtube.com/watch?v=zwV9mgNdcwE(1.4.2013)

Pohodový krátkometrážní snímek. S idilickou i když možná až lehce idealizovanou pointou. Nicméně, celkově se na to dá shlížet z různých pohledů a myslím, že každý, kdo se k tomuhle filmu prokliká si v něm bude moct najít něco pozitivního. To byl pravděpodobně i účel tvůrců a celá ta zimní a celkem i poetická atmosféra v tom jen pomáhá. Takže pokud chcete zahřát u srdce, koukněte na to a zbytečně nad tím nefilozofujte - toť má rada. Jinak herci jsou dobří i když nebylo moc prostoru na to aby se nějak extra projevili. A celý nápad, režie i scénář jsou taky fajn.(29.3.2013)

Milý / jednoduchý / úsměvnými i dojemnými momenty prošpikovaný nezávislý příběh o dvou bezejmenných – ženě a muži, kteří se právě poznali a chtějí "si zapíchat". ~ Symbolicky zobrazená daleká cesta od pouhého chtíče a tužby po "žhavém a oplzlém" sexu k hlubokému citu. Teplo v zimě. Láska. ~ PS SKVĚLÝ CASTING i soundtrack.(10.5.2013)

Z toho musí být celovečerák!!!(17.6.2013)

Pro sex na jednu noc nepotřebujete odvahu, ale pořádné boty...Ultimativní romance!!!(25.6.2013)

Mile, prijemne, divacky nenarocne a s peknou hudbou. Nic viac a nic menej.(9.10.2014)

Hřejivý příběh, který se odehrává v mrazivém počasí. Romantika se vším všudy, happyend nesmí chybět..(9.4.2013)

Príbeh o dievčati a chlapcovi a ich vzajomnej laske na jednu noc. Krása, jednoducho balzám na dušu.(31.3.2013)

Zaručene najlepšia štvrťhodinka dňa. 85%(5.4.2013)

Jej, to bylo hezký!(28.4.2013)

<< předchozí 1 2