Dishonored: The Tales from Dunwall

Animovaný / Krátkometrážní / Sci-Fi / Drama

USA, 2012, 3x2 min

skvělé, hru jsem sice nehrál, ale i bez toho pro mě tahle záležitost působí skvěle, krátké, ale výstižné, ocenil jsem, že i přes tak krátkou dobu každého dílu se od sebe odlišují v barvách, v prvním díle doplňuje různé stupně šedé modrá, ve druhém rudí a ve třetím se spojují obě a k tomu žlutá, kéž by někdo sebral odvahu a stejným stylem vytvořil něco alespoň středometrážního. To že příběh moc neřekne neřeším vůbec, neb je to záměrem(28.1.2013)

Mini příběhy se povedly, zdejší atmosféra a stylizace je přesně to, co žeru. http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zdarma/dishonored-pribehy-z-dunwallu(13.11.2012)

Dishonored je skvělá hra s filmovým příběhem o strážci, jenmuž zrádci vzali jeho čest a on se tak musí uchýlit do vyhnanství, plazit se ve stínech a přijít na to, jak ji získat zpět. Proto je jistým zklamáním, že ničeho takového se zde nedočkáme, The Tales from Dunwall slouží pouze jako prequel. I tak by ale bylo zajímavější dozvědět se něco o fantasy světě Dishonored a temné pohromě páchnoucí v ulicích. Protagnoistou je však Corvo a necelých 6 minut příběhů z Dunwallu vypráví o jeho nepochopené vědecké minulosti. Zvolený styl animace je vhodný, ale stejně bych ocenil něco ještě více depresivnějšího, atmosféra nestačí diváka pohltit kvůli příliš krátké stopáži, zkrátka čekal jsem víc :) 6/10(30.11.2013)

Päť hviezdičiek. Len v medziach žánru, ale aj tak. Ako teaser k počítačovej hre to dokonale plní účel; Dostal som chuť si to zahrať. Ako samostatné krátkometrážne filmy (samozrejme) príliš krátke, ale už iba za atmosféru a hlavne za tú žánrovú funkčnosť. Okrem toho, každý z troch minipríbehov by zniesol vlastný film. Edit: Hra je tiež super.(22.11.2012)

Hru som prešiel už dávnejšie, takže takéto doplňujúce info celkom potešili. Celú dobu je tam pekná animácia ktorú dokresľuje skvelý hlas Chloë. Prvý príbeh bol zaujímavý a prináša začiatok všetkého. Druhý bol emoćne asi najsilnejší a tretí prináša vznik dôležitej časti celej hry. Celkovo tento prequel funguje lebo som znova dostal chuť si zahrať a o to viac sa teším na druhé pokračovanie hry a snáď aj tentokrát bude nejaký krátky film.(3.7.2015)

• - Tak ako i k hre "Dishonored", tak aj pre The Tales from Dunwall skomponoval hudbu Daniel Licht. (chesterko)