Velký blázinec v malém hotelu

• Česko

Velké šílenství v malém hotelu

Guest House Paradiso

Veľké šialenstvo v malom hoteli

Komedie

Velká Británie, 1999, 89 min

• rikitiki

Uvolněná svobodomyslná legrace, kde je vše dovoleno. Tak to byl možná původní záměr tvůrců. Jenomže se to zvrhlo v přehlídku nechutností, sranda tlačí na pilu, až to není hezké a navíc bez originálních nápadů. Autoři posbírali co se dalo, kde se dalo a dotáhli to ad absurdum. Kdyby to natočili středoškoláci v rámci videokroužku, tak tleskám. Fakt, že tohle někdo podává jako regulérní film, je asi ta jediná legrace, kterou snímek nabídne. Jo, a předchozí aktivity herců v sitcomu Mladí v partě jsem viděla a taky to bylo dost ubohé. /9. 6. 2010/(9.6.2010)

Čistná dobytkárna, hotelový vepřín. Humor šokující a nechutný, ale když se na to díváte ve skupině, přijde vám to nehorázně vtipné (mě kolikrát bolelo břicho od smíchu). Točit filmy s oplzlým, záměrně nechutným humorem se musí umět a celá zdejší herecká a filmařská skvadra odvedla dobrou práci. Zdejší hodnocení 37% připisuji na vrub neznámosti filmu. Člověk si jen povzdechne, kde se to v těch lidech jen bere :)(19.9.2009)

• Gary

No. Já osobně jsem se zasmál asi čtyřikrát za celý film. Humor je fekální a místy vážně nechutný až vržou zuby (vtipy s varlaty ve mě vážně vzbouzejí hrůzu). Herecké výkony ani moc nestojí za řeč - značka: přehrávání. Ale mému otci se to líbilo. Bill Nighy je v těchto filmech nejspíš nadmíru spokojený, ale měl by nad sebou začít uvažovat, do čeho se to pouští. Ještě, že natočil Lásku nebeskou.(13.3.2004)

Dva hlavní hrdinové měli v Británii svůj pořad s názvem "Zadek" postavený na a tomhle druhu humoru, který ne každému sedne. Kdo viděl ten pořad a pak tento film, bavil se. Kdo je vůbec nezná, myslí si, že jsou blázni a šklebí se. Pořad "Bottom", kde mimochodem vystupoval i režisér tohoto filmu, je ale určitě lepší. Mimochodem "Bottom" a i tento film navazuje na seriál "Mládí v partě", kde hráli i oba hlavní protagonisté. Je to podobné jako s filmem Klub sráčů, film zakončoval seriál skečů, kde vystupovali hlavní představitelé. Kdo jej neviděl, pochopil tak půlku filmu.(20.7.2005)

• Odpadlik

Už jsem si myslel že pouze v Americe točí puberťácké komedie typu Scary Movie 2, Hele vole kde mám káru, Klub sráčů apod., ale jak je vidět i v Anglii to dovedou nebo dokonce Ameriku předčí! Kam se poděl starý dobrý anglický humor? Začátek docela ujde, nápad s motorkou také zpočátku nevypadá špatně, ale je do tažený až do absurdity, ostatně jako skoro všechno později. Pak už následuje jen přehlídka odporných typů (kuchař) a stupidních vtípků á la základní škola (tužka zaražená v zadnici apod.) Opravdu nechápu kdo se tomuhle může smát.(7.7.2003)

• - Natáčení probíhalo převážně v Ealing Studios. (Terva)