Velký blázinec v malém hotelu

• Česko Velké šílenství v malém hotelu (více)
všechny plakáty

Richie a Eddie vedou snad nejhorší hotel na světě Guesthouse Paradiso. Šéf je věčně opilý, kuchyně nestojí za nic a většina hostů nakonec stejně uteče bez placení. Ale když se objeví rodina Niceových, zdá se, že nastává obrat... (oficiální text distributora)

dobytek

Tohle je naprostá šílenost. Přirovnal bych to třeba k daleko známějšímu filmu Freddyho úlet. Prostě hromada vtipnejch hlášek a scének a na pozadí toho se sice odehrává nějakej děj, ale ten je celkem nepodstatnej. Asi mam dost zvrhlej smysl pro humor, ale já jsem se u toho smál skoro celou dobu. I když závěr teda už byla úchylnost největšího kalibru. ()

don corleone

Dva hlavní hrdinové měli v Británii svůj pořad s názvem "Zadek" postavený na a tomhle druhu humoru, který ne každému sedne. Kdo viděl ten pořad a pak tento film, bavil se. Kdo je vůbec nezná, myslí si, že jsou blázni a šklebí se. Pořad "Bottom", kde mimochodem vystupoval i režisér tohoto filmu, je ale určitě lepší. Mimochodem "Bottom" a i tento film navazuje na seriál "Mládí v partě", kde hráli i oba hlavní protagonisté. Je to podobné jako s filmem Klub sráčů, film zakončoval seriál skečů, kde vystupovali hlavní představitelé. Kdo jej neviděl, pochopil tak půlku filmu. ()

Gary

No. Já osobně jsem se zasmál asi čtyřikrát za celý film. Humor je fekální a místy vážně nechutný až vržou zuby (vtipy s varlaty ve mě vážně vzbouzejí hrůzu). Herecké výkony ani moc nestojí za řeč - značka: přehrávání. Ale mému otci se to líbilo. Bill Nighy je v těchto filmech nejspíš nadmíru spokojený, ale měl by nad sebou začít uvažovat, do čeho se to pouští. Ještě, že natočil Lásku nebeskou. ()

salahadin

Čistná dobytkárna, hotelový vepřín. Humor šokující a nechutný, ale když se na to díváte ve skupině, přijde vám to nehorázně vtipné (mě kolikrát bolelo břicho od smíchu). Točit filmy s oplzlým, záměrně nechutným humorem se musí umět a celá zdejší herecká a filmařská skvadra odvedla dobrou práci. Zdejší hodnocení 37% připisuji na vrub neznámosti filmu. Člověk si jen povzdechne, kde se to v těch lidech jen bere :) ()

rikitiki

Uvolněná svobodomyslná legrace, kde je vše dovoleno. Tak to byl možná původní záměr tvůrců. Jenomže se to zvrhlo v přehlídku nechutností, sranda tlačí na pilu, až to není hezké a navíc bez originálních nápadů. Autoři posbírali co se dalo, kde se dalo a dotáhli to ad absurdum. Kdyby to natočili středoškoláci v rámci videokroužku, tak tleskám. Fakt, že tohle někdo podává jako regulérní film, je asi ta jediná legrace, kterou snímek nabídne. Jo, a předchozí aktivity herců v sitcomu Mladí v partě jsem viděla a taky to bylo dost ubohé. /9. 6. 2010/ ()

• Natáčení probíhalo převážně v Ealing Studios. (Terva)