Edward Teach přehrává kapitána Flinta na celé čáře. Alespoň v mých očích. Crossbones sice má nižší rozpočet než Black Sails, ale v jeho případě je to spíše výhoda, protože musí sázet více na ukecanost a komornější scény, než na rozmáchlou výpravu a tady mají tvůrci po ruce Johna Malkoviche a Juliana Sandse, v čemž se jim Flintovi piráti nemohou rovnat ani náhodou. Navíc mi sedí i Claire Foy a Richard Coyle. Jistě, nebýt Malkoviche, seriál by nejspíš sklouznul k podprůměru, jenže on tu je a to je hlavní. Ale není to jen jím. Mě tady postavy přijdou přirozenější, uvěřitelnější a piráti jsou pirátštější. No a hlavně, a to je nejdůležitější, mě zajímá, jak to bude celé pokračovat, což se u Black Sails říct nedá. 80%(30.6.2014)

• erased

Je otrava koukat, jak seriál se slibným námětem doplněný o hollywoodskou hvězdu v hlavní roli opět ztroskotává na ochotnickém scénáři a obsazení zbytku postav. Oproti Crossbones se ale třeba na takový Almost Human dalo dívat alespoň jako na nenáročný výstřelek, který zaspal dobu. Tato utopická vize plešatého Černovouse a trampoty pirátského Dr. House jsou ale po všech stránkách tak špatné, že z toho ani rozum nedokáže pobrat přítomnost takové herecké persóny. Posledními hřebíky do rakve jsou absence děje a téměř čehokoli, co by seriál upevnilo v pirátském prostředí, úplně stejně totiž Malkovich mohl pobíhat v pyžamu kdekoliv a kdykoliv jinde. Ačkoli konkurenční Black Sails nejsou zatím taky žádným zázrakem, provedením i atmosférou jsou s Crossbones nesrovnatelné a je dobře že pro jednou padlo neobnovení seriálu pro další sérii na správné místo.(30.8.2014)

• KevSpa

Po svižném úvodu přichází na řadu celkem nezáživný děj. Tam kde mnohými kritizovaný Black Sails dokázal minimálně navnadit, tady Crossbones poněkud selhává. Naštěstí je tu jako vždy skvělý John Malkovich, který si roli mile vyšinutého Černovouse dokáže pořádně užívat a scény, ve kterých figuruje, stojí za to. Škoda jen, že ačkoli má jít o hlavní postavu, toho prostoru v pilotním díle zas tolik nemá. Pilot - 60%(2.6.2014)

• milka

Pilot: Strašně ukecaná nuda, která neviděla pirátskou atmosféru ani za obzorem. Obávaný Černovous zde v podání unaveného Malkoviche vypadá jako výstřední strejda od vedle. Od tvůrce skvělé kriminálky Luther jsem čekal o hodně víc. Po pilotu budou pokračovat nejspíše jen hodně silné povahy. 40%(6.6.2014)

• Lokutus

kdyby se celá série udržela na úrovni především závěrečných dvou dílů, mohlo to být i za 4*... bohužel většina času jen hafo plků a akce žádná. I když o Malkovichových hereckých schopnostech není pochyb, Černovous s vypelichanou šedou bratkou nebyla zrovna nejlepší volba - o falšování historie ani nemluvě.(14.11.2014)

• - V souvislosti s obsazením role Černovouse se dlouho speklovalo o Hughu Lauriem, který ale nakonec nabídku odmítl. (IQ Tiqe)