David Wozniak (Vince Vaughn) patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí. Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra" a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně. Ale pokud si vzpomeneme na pořekadlo „Odříkaného chleba největší krajíc", na Davida teď čeká doslova celá pekárna. Zjistí totiž, že je biologickým otcem 533 dětí. Ano, 533. Slovy Pětsettřicettři. Před 20 lety daroval za peníze sperma a jeho spermabanka mu teď posílá velmi zajímavé úroky. Všechny jeho děti navíc teď požadují odtajnění identity svého biologického otce. Utéct, přestěhovat se, změnit si jméno, nebrat telefony, neotvírat dveře. Běžná řešení David kupodivu zavrhne. Namísto toho se ve slabé chvilce rozhodne vykašlat se na rady svého právníka a otevře Pandořinu skříňku - obálku s fotkami a životopisy svých čerstvě dospělých dětí a rozhodne se je potají poznat. Je to dobrý nebo špatný nápad? Každopádně hodně zábavný nápad! (Bontonfilm)

fordhont

Tohle vůbec není pitomá komedie, jak by se mohlo podle názvu nebo popisku zdát. Vhodnější název by byl neoficiální "Multitáta". Je to komedie plná příjemného humoru a citů. Je zde sice trošku nafouknutá bublina v podobě biologické problematiky otcovství, ale využitá k fajn komedii. Takže tenhle film nepodceňovat. ()

miki68cz

I přes objímání sto lidí najednou, i přes ulítlost tématu, i přes Vince, kterého úplně nemusím, tento film doporučuji. Nikdy není na škodu se trochu dojmout, zamyslet se nad blbůstkou a zasmát se jen tak nějaké kravině. Když ještě občas padnou slova jako rodina, láska, milovat, úcta a pomoc, u mě je zaděláno na úspěch, já se bavil. Zkuste to taky, úsměv za to stojí. ()

Pavoll

Konečne po všetkých trapných hollywoodskych komediach tu je super osvieženie v podobe tohoto filmu. Kvôli tomu nametu a nazvu som čakal, že každe druhe slovo bude nejaka sexistická narážka, ale nestalo sa tak(nebolo ich tam skoro vôbec). Čo ma veľmy prijemne prekvapilo. Konečne nejaka komedia pri ktorej sa nemusite chytať za hlavu a hovoriť si "ako mohli vôbec taku somarinu natocit ". ()

Ivoman

Potenciál námětu je velký. Bohužel film se nedokázal rozhodnout kam přesně to chce směřovat a proto to zároveň je směs komedie a dramata, ale také to není směs komedie a dramata. Komediálních scén zde pár najdeme, dramatické taky, ale protože spolu vůbec nesouvisí a jsou od sebe tak vzdáleně odtržené, nefunguje to a nevěřícně jsem koukal na hlavního hrdinu (loosera), kterého všichni obdivují, milují a nevěděl jsem vlastně proč. Námět byl na drama slabý, ale komedie z toho šla udělat pořádná, bohužel režisér a scénarista v jedné osobě nepoznal možný náboj pro čistou komedii a do filmu zařadil hromady klišé. ()

64B

Bezva komediální nápad a bezva Vince. Nemůžu si pomoct, ale u filmu sem se cítil opravdu dobře a Vaughnovi sem roli věřil. Tohle dílo patří k jeho nejlepším. ()

pekas

Jak může tahle slátanina s naprosto nepravděpodobným dějem a debilním českými distributory vycucaným názvem člověka potěšit a dobře naladit? Kupodivu může, protože Vince a spol. to podali náramně a dokázali z kýče udělat příjemnou podívanou. Aspoň na mě to zafungovalo. 77% ()

otilrak

Dal bych pět hvězd, ale jednu jsem ubral proto, že se jedná o PŘESNOU kopii kanadského filmu Starbuck z roku 2011. ()

Oxymoron5

Dal jsem prvně této zábavné komedii průměrné tři hvězdy. Pak jsem si ale v souvisejícíh všimnul filmu Starback, tak koukám na profil, koukám na trailer a amíci v poklidu vykradli kanadskou prvotinu. SLOVO OD SLOVA. Ještě že jsem si to stáhnul, platit za to v kině by byla hloupost. Takže hodnocení měním na jednu hvězdu a to jen proto, že jsem tuhle verzi viděl dříve než originál. ()

MirkaP

Dvě třetiny filmu jsem se smála jako potrhlá. Ale byly i dojemné scény. Překvapivě nosné téma zajímavě a vtipně zpracované. Rozhodně stojí za shlédnutí. ()

Renie42

Nějak mě to neoslovilo, ale chtěla jsem to vidět do konce. Asi jsem si představovala film plný gagů a legrace, ale ono to bylo trochu za vlasy přitažený. Pro mě nuda. ()

XXXXXXXX

Příběh, která by docela dobře, mohl být o každém z náš. Vždyť už asi každý, byl v situaci, kdy nutně potřeboval peníze. No a David to vyřešil poněkud kulišácky. Za pár chvilek potěšení, dostal obrovský balík peněz, jenom proto aby se jeho rodiče mohli vydat na vysněnou dovolenou. Potěší snaha, pomoci náhodně selektovaným jedinců z celkového počtu 533. Do toho přichází i jeho opravdové dítě, a tak má David o zábavu postaráno. Jde ale přeci hlavně o komedii, takže se všechny Davidovy problémy, tak nějak sami vyřeší. A David? Ten má o hlídání nového přírustku, číslo 534, postaráno... ()

PlysovyMacko

Film nie je strelena komedia ako sme u Vincea zvyknutí, vtipný je len námet vyhroteny do extremu. Prerod hlavného hrdinu z nezodpovedneho blba na zodpovedného rodiča je celkom uveritelny a chvíľami sa mi zdalo, že sa dívam na drámu. Kompilácia scen ako David beha po meste a pomáha svojim deťom bola veľmi milá. ()

Alex126

Velice slušná americká komedia, která sice nedosahuje na klasiku a nejspíše ani na opětované zhlédnutí, ale určitě patří k filmům, u kterých nelituji zhlédnutí. Velmi rozkošné a navíc s Cobie Smulders ( Robin ). 70% ()

Facerr

Není to komedie plná skečů, trapasů a funny dialogů, u kterých se třískáte smíchy. Je to ale hodně originální příběh, kterej i přes svůj komediální nádech spíš dokáže dojmout. Vince ještě nikdy nehrál tak roztomilou roli a musí se nechat, že v ní exceluje. Tahle story o "mastrubátorovi", kterej dělal to, co všichni chlapi, akorát si za to nechal zaplatit se prostě povedla. ()

TinoArts

Vince Vaughn je niečo ako Števo Segal alebo Kristen Steward v komediálnom prevedení. Kamenný ksicht - ale aj tak jeho obsadenie nič nepokazí. Celkom dobrá komédia so zaujímavým nápadom, extrémnou dávkou klišé a umelej romantiky a predvídateľným záverom. Ale ako jednohubka postačí. 65% ()