Komentáře uživatelů k TV pořadu (75)

• 3DD!3

Celou dobu jsem se smál, že vyhrajou Koblížci, že by to byla správná sranda. Pak to vyhráli a já se přestal smát. Z odpadu to vytahoval Kája, který Klusovi dupnul na nohu, když kolem něj procházel převzít až druhé místo.(7.1.2013)

• castor

Už tradiční poplácávání po ramenou a posílání srdceryvných vzkazů letos narušil poměrně slušný Brzobohatý, trefný Plekanec, nevítězný Gott a hodnotitel a všeználek Landa, který se loučil s hudebním světem po svém. Jinak standardní směs úšklebů, neupřímných pohledů a spontánních vyznání.. Kdo to celé hodnotí odpadem, tak (zas a znovu) nechápu, proč na podobné oceňovací pořady kouká. Vždycky je to o cenách a oceňovaných, plus nějaké té vaty kolem.(22.12.2012)

• MMR

Dvě. Za Kluse a za Landu, kterého jsem sice neslyšel co říkal, ale jistě měl pravdu. Upgrade: Tak jsem si Landu pustil na YT. Chvílemi jsem byl zmaten, ale i tak tu hvězdičku za něj nechám.(24.11.2012)

• -bad-mad-wolf-

Po letech jsem se opatrně zkusil namočit do televizního dění a nemůžu se rozhodnout, zda za rostoucí výskyt rakoviny může nejmenovaná televize nebo fakt, že u nás ceny sbírají Koblížci.(24.11.2012)

• triatlet

Slibovaná inovace se odročuje... Koho překvapí výsledky? Kdo má rád novácké vtipy Milana Šteindlera, ten se baví...(24.11.2012)

• heyda

Režisérsky a moderátorsky další naprosto NEZVLÁDNUTÝ ročník udílení Slavíků. To však nic nemění na tom, že se jedná o nejsilnější emoční zážitek, který dokázala Nova kdy odvysílat. Zaprvé božský Karel po x letech nezískal zlatého Slavíka a jeho místo nahradil skvělý písničkář a sympaťák Klus, který svými protipolitickými texty dokázal zaujmout napříč generacemi. Zadruhé v něm hrála dost velkou roli politika, tomu všemu ale nasadil korunu až výstup Daniela Landy. Odpady chápu, ale tohle byla fakt síla. BTW: Karel Janeček je zajímavá persona, doporučuju si ho aspoň vygooglit, protože ten chlapík dělá správnou věc a moc lidí o něm teda neví.(24.11.2012)

• Spinosaurus

Jedna hvězdička za Landu.(8.2.2013)

• becki_tu

Pozitiva letošního Slavíka: Skyfall v podání Ewy Farne, mix šlágrů Olympicu od Marty Jandové, vítězství skupiny Kabát a nevítězství Káji. Dala by se jsem zařadit i Landova kontroverzní děkovačka, kterou oznámil konec hudební kariéry a u toho ještě stihl "zhodnotit" politiku a šoubyznys. A negativa? Trapný humor většiny účinkujících (snad kromě Plekance s Tlustým), rapovaní moderátora, záběry na Filípka v hiphopové čepici (ano, to se do Státní opery vyloženě hodí), vítězství Koblížků (WTF?) v Objevu roku a v neposlední řadě nesmyslné (a předem zaplacené) vedlejší ankety. A na Nově se teď jistě všichni plácají po zádech jak se jim ten jubilejní ročník letos nadmíru vyvedl.(24.11.2012)

• Adam Bernau

Dosáhl jsem grandiózního úspěchu: poprvé za celou éru mi nic neříká jméno Gottova přemožitele. Z pořadu jsem viděl jen vystoupení bývalého velmistra ordinis lumen templi, nyní Žita 44, zlého jak afroamerického rapera a mám radost, že je UVNITŘ českého šoubyznisu takhle živo.(25.11.2012)

Zajímalo by mě, kolik z Vás vidělo celý přenos? Kvalitní moderátor, skvělí hosté a dobré vtípky. Nic jiného si divák na sobotní večer nemohl přát. Já se bavil od začátku do konce. Šokem samozřejmě bylo pouze druhé místo Káji:) Ale přiznejme si to všichni, že už bylo na čase, aby nevyhrál. Vyzdvihuji vynikající a vtipný projev Daniela Landy.(25.11.2012)

• argenson

Když už se furt vysírali s tím, že Slavík slaví padesát let, slušelo by se připomenout, že tu soutěž kdysi vymyslel Ladislav Smoljak. Jinak těžký průměr a ač věrný Karlův fanoušek, přežiju to, že nevyhrál.(24.11.2012)

• Tommass95

Ten nejodpadovitější odpad, co vůbec může být, všechno špatně - otřesné vtípky Šteindlera, moderátor, atd. Kdy TV Hovna konečně pochopí, že 50 let stačilo ?(24.11.2012)

• Krissty

Viděla jsem jen proslov Daniela Landy... Ten ode mě má MILION HVĚZDIČEK! Kouzelník Žito nezklamal! :) Zbytek Slavíka mě nezajímá, ale jsem ráda, že Gotta vytlačil Klus..(24.11.2012)

• Anrie

Myslím, že psát o tom, jak je to všechno postavené na palici a že to už není skoro koukatelné, nemá smysl. To všichni vědí. Ale dávat tomu název "galavečer", to už je vrchol. Landa se svým projevem to totálně dorazil a nebýt Klusova vítězství, nedávala bych ani tu jednu hvězdičku.(29.11.2012)

• SOLOM.

No tak já vám teda nevím. Ačkoliv mám Brzobohatého rád, tak to moderování zrovna moc nezvládl. Tu jednu hvězdu dávám za to -že to konečně nevyhrál Gott, jinak opět ta samá ohraná šaškárna - za skupinu Nightwork a Plekance s Tlustým.(25.11.2012)

• Elfias Dóže

O ničem, jako vlastně všechno, co v (ne)poslední době z produkce TV Nova vyšlo. Sám sebe se ptám, proč jsem s tím vlastně ztrácel čas, příští velkolepé show (ano, tak velkohubá je Nova) budu radši ignorovat. Zač tedy jedna hvězdička? Za vítězství Tomáše Kluse, to mi udělalo radost (a nevýhra Gotta ještě větší), a to i přestože jsem jeho korunovací nejoblíbenějším zpěvákem naší krajiny neviděl. To víte, šel jsem si před vyhlášením "zpěváka roku" lehnout, čekal jsem, že odtajnění ankety bude mít poněkud jiný průběh než nakonec mělo. Škoda, to jsem zase přišel o pár zajímavých chvil, mrzí mě totiž také, že jsem zameškal proslov Daniela Landy. 15%(25.11.2012)

• Céčko

Opět je to tu. „Dám odpad nově, abych byl taky IN!” Jen dávejte, ovce, dávejte. :) Netvrdím, že to bylo za 5*, ale vysílat to jinde, má to výrazně lepší hodnocení, holt objektivita chybí. Jinak ten Ondra Brzobohatý, to je tragéd. Za rok Karel opět na trůnu!(30.11.2012)

• italka63

Když panu Landovi tolik vadí, že ho podpořili jeho vlastní fanoušci, nechápu, proč se na udílení cen obtěžoval dostavit a nemusel oblažovat naprostou snůškou blábolů.-klidně ať nastavuje svoje zdraví jakožto sportovec, doporučovala bych sporty vodní, studená dělá dobře:-) A mimochodem -ty fosilie, čímž je míněn hlavně Karel Gott - nejenže umí zpívat, ale též se chovat. Pár trapáků v čepicích za komentář ani nestoji.(24.11.2012)

• DinoRaptor

Dám dvě za to že vyhrálo moje oblíbené Pánu bohu do oken.(25.11.2012)

• Bonaparte.

+ Landa, + Klus ... vydařený Slavík(24.11.2012)

<< předchozí 1 2 3 4