Tyranosaurus junior

Tammy and the T-Rex

Komedie / Sci-Fi

USA, 1994, 82 min

toto bláznovstvo som videl velmi davno... a aj ked v tom case som este krvaky neobluboval a casto som odvracal zrak... rozhodne by som si to pozrel a tentoraz vychutnal. Šibnuté ale zábavné. a Mladá Denise..no proste mňam(25.4.2009)

V časoch videopožičovní som si každý deň vybral 2-3 filmy, ktoré si pozriem. Jeden-dva hlavné a ten tretí bol vždy nejaká oddychovka. V jeden deň som si ako oddychovku vybral práve tento film s nie moc pútavým coverom a popisom od Davay home video. Pamätám si, že z prvých dvoch filmov som nebol moc nadšený, ale po pozretí tejto stupídnej killovačky sa všetko zmenilo. Veľmi zábavné pozeranie a na tú dobu pekný bizarný brak. Super scéna pri vyoperovaní mozgu. Denise Richards v najlepších rokoch je pastva pre oči. Dnes som hrdým vlastníkom tejto sexy bizarnosti na VHS.(28.8.2017)

Trailer k filmu: https://www.youtube.com/watch?v=3XsQD7I3KYA(25.11.2012)

V dnešní době už to není žádné terno, ale když jsem byl malý tak jsem na tom ulítával, nápad je naprosto šílenej, herci průměrný. Jen mi tam celkem vadila možná až přemíra romantiky. Ale dinosaur samotnej byl dobrej a nebral si servítky.(25.12.2009)

• ARI50

Mladičky Paul v tom trikotu sem zněho nemohl co se týče t rexe radši se nevyjadřovat.(11.12.2016)