Sex nebo život!

Nick Green

Robert Bernstein

Scénografie:

Mike Gunn

Lidi jdou klasicky na 1* a přitom si to tenhle film vůbec nezaslouží. On si přímo říká o ten odpad, když se kouknete na příběh a český název tomu moc nepomáhá. Já musím říct, že jsem se dost bavil. Vtipné momenty nastaly a trapností tam bylo minimum, až jsem se tomu sám divil. K tomu se přidali slibný herci, který tuhle komedii ještě povýšili. Mluvím hlavně o Jessice Szohr (Piraňa 3D) a Lukovi Pasqualino (Skins... chudák, to moc daleko nedopracoval, přitom potenciál má) Jessica byla zatraceně sexy a Luke hrál strašnýho kreténa, ale oba to hráli skvěle. Konec už vypadal na klasický love story, ale pak se něco stalo a poslední scéna to totálně zabila :D Silné 3* Možná tomu časem přihodím tu 4*, fakt to není taková kravina.(6.2.2014)

Příjemná teen-komedie, která má více vtipných momentů než trapných, dobrý námět a minimum hluchých scén. Je pravda, že v polovině se to spíše zvrhne v love-story, ale vcelku to příběh nezabije a pár vtipných momentů to umocní. Závěrečná scéna v lese je však masakr!!! :-D Povedená věcička na běžný večer, kdy se chcete pobavit!(17.2.2014)

• Prochy38

Tak tohle fakt ne! 2* přeháním, zasluhuje to max jednu. * za sexy J. Szohr a ta druhá za to, že poslední 4 minuty filmu byly přesně takový, jaký ten film měl být celý! Tvůrci sami nevěděli, co chtějí. Komedii? Trapas, kdy se bavíme jenom o sexu, ještě stylem, že je z toho člověku fakt na blití, že nadržený lidi jsou jen ty hnusný. Ta tlustoprdka byla tak nechutná, že jsem chvíli i zvažoval, že to vypnu. Nevtipné a nechutné, díky. Horor? Ani za nic!!! Nulové napětí, žádná atmosféra. Že byl vlkodlak CGI bylo jasné a chválím, že se tam moc neukazoval. Ale horor na nule. Příběh? Taková debilita! Já musím jít a ošukat všechny kluky, kdo jsou panicové.... to je vtip? A že byl úplněk 4 noci po sobě to nikoho nepřekvapilo? Ježiši, kdo ten scénář psal? R. Blaney musí být úplný debil...(4.1.2015)

• Terva

Vítejte v Rainmouth on Sea. Začátek mě docela dostal. Dobrá úvodní scéna, povedená hudba, vtip a zajímavé titulky. Jenže pak na scénu "přijde" oplzlá a tupá mluva hlavních aktérů, sexuální narážky a příšerný dialog a už jsem měl jasno. Raději sex než přežít tento příběh. Z toho bych zvracel. Kamera, hudba a střih jsou při tom velmi dobré, ale obsah a dialogy to je humus.(29.3.2014)

• Sokkk_y

Film Love Bite mi připomínal spíše slátaninu amerických komedií typu American Pie a tak pětinového odvaru britského komického umění. Ne, že by to bylo vyloženě úplně špatné, ale přecejen počet hluchých a nudných scén mnohonásobně převýšil právě ty okamžiky, na které jsem u britských komedií zvyklý, a které mi vykouzlí oblblý výraz na obličeji. Jinak ale oceňuji dost zajímavý námět a Eda Speleerse s Lukem Pasqualinim.(12.1.2014)

• - Vlkodlak se pídí po mase nevinných při úplňku. V tomto snímku je tedy úplněk hned několik nocí po sobě. (Prochy38)

• - Když se blíží první úplněk, záběry na Měsíc, které se po sobě během několika minut objevují, jdou ve špatném pořadí. Měsíc je totiž točen v době, kdy se blíží novu a ne úplňku. Další záběr, kdy je Měsíc větší, je v opačném pořadí, měl by se totiž zmenšovat. (Prochy38)

• - Hlavní natáčení probíhalo ve městě Essex, další scény jsou pak natáčeny ve Skotsku ve Velké Británii. (Terva)