poster

Sex nebo život!

 • Velká Británie

  Love Bite

Komedie / Horor

Velká Británie, 2012, 87 min

Režie:

Andy De Emmony

Scénář:

Ronan Blaney

Kamera:

Tat Radcliffe

Hudba:

Nick Green

Producenti:

Robert Bernstein

Scénografie:

Mike Gunn
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • teseth
  ****

  Příjemná teen-komedie, která má více vtipných momentů než trapných, dobrý námět a minimum hluchých scén. Je pravda, že v polovině se to spíše zvrhne v love-story, ale vcelku to příběh nezabije a pár vtipných momentů to umocní. Závěrečná scéna v lese je však masakr!!! :-D Povedená věcička na běžný večer, kdy se chcete pobavit!(17.2.2014)

 • slunicko2
  ***

  Fekální teenagerovský humor po britsku a s nadhledem. 1) Místy dost nechutné vtipy na téma přijímání a vylučování potravy různými způsoby i na sexuální projevy jsou na intelektuální úrovni Jackass. Alespoň, že konec je půvabně britský. 2) Na konci filmu jsem však s překvapením zjistil, že jsem se docela bavil. Velkou zásluhu na tom mají představitelé klukovské party: pěkný 24letý Ed Speelers (Jamie, co dělá v hotelu), 23letý Luke Pasqualino (černovlasý kluk z party Kev), Robin Morrissey (vysoký Bruno) či Daniel Kendrick ("ošklivý" Spike). 3) Poučení z filmu? Uviděl jsem, jak to dělají vlkodlaci a že jdou po panicích a pannách. Čím jsi nadrženější, tím jsi chutnější. No, to jsem si oddechl. Akutní nebezpečí je zažehnáno.(21.9.2016)

 • Prochy38
  **

  Tak tohle fakt ne! 2* přeháním, zasluhuje to max jednu. * za sexy J. Szohr a ta druhá za to, že poslední 4 minuty filmu byly přesně takový, jaký ten film měl být celý! Tvůrci sami nevěděli, co chtějí. Komedii? Trapas, kdy se bavíme jenom o sexu, ještě stylem, že je z toho člověku fakt na blití, že nadržený lidi jsou jen ty hnusný. Ta tlustoprdka byla tak nechutná, že jsem chvíli i zvažoval, že to vypnu. Nevtipné a nechutné, díky. Horor? Ani za nic!!! Nulové napětí, žádná atmosféra. Že byl vlkodlak CGI bylo jasné a chválím, že se tam moc neukazoval. Ale horor na nule. Příběh? Taková debilita! Já musím jít a ošukat všechny kluky, kdo jsou panicové.... to je vtip? A že byl úplněk 4 noci po sobě to nikoho nepřekvapilo? Ježiši, kdo ten scénář psal? R. Blaney musí být úplný debil...(4.1.2015)

 • 666Carnage
  **

  Pokud chcete vidět ultimátní ptákovinu z UK tak tohle je přesně pro Vás. Film, který měl slušnej rozjezd, je vlastně jen blbost o sexu a až na konci je nějakej zlom, kterej za něco stojí. Takže kdyby ten film měl 30 minut, je dobrej takhle ale NE. Jedna hvězda za vlkodlačí sex a ta druhá ze hlavní hrdinku. 25%(4.2.2014)

 • George Stobbart
  ***

  Britská teenagerská hororová komédia o 4 kamošoch, ktorí majú letné prázdniny a v ich malomeste začnú postupne miznúť mladí. Rozšíri sa fáma, že si ich odchytáva vlkolak, živiaci sa panenskými telami a tak sa ich hlavným cieľom stane čo najskôr stratiť panictvo. Vo filme sa strieda mysteriózna vlkodlačia stránka s komédiou typu "American Pie", akurát, že obidve stránky sú vcelku jemné a netlačia na pílu, čo síce pomáha udržiavať celistvý dojem, ale zase sa kvôli tomu akosi neobjavujú výraznejšie, zapamätania hodné scénky. Ináč ma to však bavilo; zábavná a pekne natočená oddychovka, s vtipnými postavami, v príjemnom prostredí a predpokladám, že teen publikum by si to mohlo užiť ešte o niečo viac.(4.3.2013)

 • - Vlkodlak se pídí po mase nevinných při úplňku. V tomto snímku je tedy úplněk hned několik nocí po sobě. (Prochy38)

 • - Když se blíží první úplněk, záběry na Měsíc, které se po sobě během několika minut objevují, jdou ve špatném pořadí. Měsíc je totiž točen v době, kdy se blíží novu a ne úplňku. Další záběr, kdy je Měsíc větší, je v opačném pořadí, měl by se totiž zmenšovat. (Prochy38)

 • - Hlavní natáčení probíhalo ve městě Essex, další scény jsou pak natáčeny ve Skotsku ve Velké Británii. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace