Sex nebo život!

Robert Bernstein

Scénografie:

Mike Gunn
  • 666Carnage

Pokud chcete vidět ultimátní ptákovinu z UK tak tohle je přesně pro Vás. Film, který měl slušnej rozjezd, je vlastně jen blbost o sexu a až na konci je nějakej zlom, kterej za něco stojí. Takže kdyby ten film měl 30 minut, je dobrej takhle ale NE. Jedna hvězda za vlkodlačí sex a ta druhá ze hlavní hrdinku. 25%(4.2.2014)

• darkrobyk

Angličané dokázali překvapivě natočit ještě větší blábol, než jsou všechny Prcičky dohromady. Divák se nedočká ani sexu, ani krve, ani strašení. Sex se smrsknul na orál s banánem a osahávání, místo odhalených zbrojních pasů (a že se nabízely melouny) jen holý zadek E. Speleerse. Vlkodlak snad ani nestojí za zmínku, jelikož ten plyšák se objeví na pár vteřin a hrůzu nenažene. Spíše je hrozný. Vše korunuje mizerná muzika. Tedy od Angličanů bych čekal něco onačejšího....(18.10.2018)

Lidi jdou klasicky na 1* a přitom si to tenhle film vůbec nezaslouží. On si přímo říká o ten odpad, když se kouknete na příběh a český název tomu moc nepomáhá. Já musím říct, že jsem se dost bavil. Vtipné momenty nastaly a trapností tam bylo minimum, až jsem se tomu sám divil. K tomu se přidali slibný herci, který tuhle komedii ještě povýšili. Mluvím hlavně o Jessice Szohr (Piraňa 3D) a Lukovi Pasqualino (Skins... chudák, to moc daleko nedopracoval, přitom potenciál má) Jessica byla zatraceně sexy a Luke hrál strašnýho kreténa, ale oba to hráli skvěle. Konec už vypadal na klasický love story, ale pak se něco stalo a poslední scéna to totálně zabila :D Silné 3* Možná tomu časem přihodím tu 4*, fakt to není taková kravina.(6.2.2014)

Ti, kteří mají rádi teenagerské komedie typu American Pie či Road Trip si tu určitě přijdou na své. O něco horší to už bude s těmi, kteří se hodlali podívat na hororovou komedii, protože horor tu byl dost zatlačen do pozadí, což bylo celkem škoda. Britové však rozhodně nechtěli zůstat pozadu za svými americkými kolegy a tak i zde na nás čeká celá řada pubertálních hlášek a oplzlých narážek, které se samozřejmě jak jinak točí okolo sexu. Ani to mi však nezabránilo, abych si sledování Love Bite, užil bez jakýchkoliv předsudků. Mám rád podobné oddechovky a hlavně tu hrála má oblíbenkyně Jessica Szohr. Tuhle dračici s uhrančivým pohledem můžu v kterémkoliv filmu. O něco horší to už bylo se zbytkem herců, ale zas na druhou stranu jsem se raději díval na bandu primitivů, nežli nějakou skupinu metrosexuálů. Alespoň s nimi byla sranda a přestože některé momenty zaváněli trapností až běda, začal jsem jim v jejich marném snažení i fandit. Zvláště poté, co je neustále otravovala (a hlavně hlavního hrdinu) ta obtloustlá holka. Věřím však, že tu nadrženou hydru by si klidně dal i samotný Stifler. Co mě však dost mrzelo, byl fakt, že když už to bylo zaškatulkováno jako „hororová komedie“, tak se mohl režisér alespoň pokusit navodit i hororovou atmosféru. Několik náznaků tu vážně bylo, ale jakoby si sami tvůrci nebylo moc jistí, cože chtěli vlastně točit. Ten konec to už moc nezachránil.50%(9.1.2015)

Britská teenagerská hororová komédia o 4 kamošoch, ktorí majú letné prázdniny a v ich malomeste začnú postupne miznúť mladí. Rozšíri sa fáma, že si ich odchytáva vlkolak, živiaci sa panenskými telami a tak sa ich hlavným cieľom stane čo najskôr stratiť panictvo. Vo filme sa strieda mysteriózna vlkodlačia stránka s komédiou typu "American Pie", akurát, že obidve stránky sú vcelku jemné a netlačia na pílu, čo síce pomáha udržiavať celistvý dojem, ale zase sa kvôli tomu akosi neobjavujú výraznejšie, zapamätania hodné scénky. Ináč ma to však bavilo; zábavná a pekne natočená oddychovka, s vtipnými postavami, v príjemnom prostredí a predpokladám, že teen publikum by si to mohlo užiť ešte o niečo viac.(4.3.2013)

• - Když se blíží první úplněk, záběry na Měsíc, které se po sobě během několika minut objevují, jdou ve špatném pořadí. Měsíc je totiž točen v době, kdy se blíží novu a ne úplňku. Další záběr, kdy je Měsíc větší, je v opačném pořadí, měl by se totiž zmenšovat. (Prochy38)

• - Hlavní natáčení probíhalo ve městě Essex, další scény jsou pak natáčeny ve Skotsku ve Velké Británii. (Terva)

• - Vlkodlak se pídí po mase nevinných při úplňku. V tomto snímku je tedy úplněk hned několik nocí po sobě. (Prochy38)