Sex nebo život!

Nick Green

Robert Bernstein

Scénografie:

Mike Gunn

Příjemná teen-komedie, která má více vtipných momentů než trapných, dobrý námět a minimum hluchých scén. Je pravda, že v polovině se to spíše zvrhne v love-story, ale vcelku to příběh nezabije a pár vtipných momentů to umocní. Závěrečná scéna v lese je však masakr!!! :-D Povedená věcička na běžný večer, kdy se chcete pobavit!(17.2.2014)

• Campbell

Je mi líto co se děje s vlkodlačím žánrem, v dnešní době máte debilní Stmívání kde z vlkodlaků dělaj vlkodlaky totální buzny, nebo máme hodně špatné Darkwolf které vypadá špatně a pak tu máme Love Bite horor který dělá z vlkodlaků totální nýmandy a kretény. Je mi to líto protože vlkodlačiny patří mezi moje nej subžánry. Tohle je ale strašná sračka kde jsem se nad humorem cítil děsně trapně. A o to víc je škoda že masky byly celkem slušný ale co je to naplat když film sám o sobě stojí za hovno.(14.7.2014)

Ešte by som sa opýtal tvorcov,čo je na tomto horor?Žiadny pokus o atmosféru ani napetie,okrem toho sľubného začiatku,ten bol naj atmosferickejší z celého filmu.Od tej chvíle to nabralo komedialne prvky a trvalo to po dobu celého filmu a s hororom to nemalo nič spoločné.Aby si nezomrel,musím sa stebou vyspať tak tomu hovorím iná charita,kto vymislel takýto absurdný príbeh musí byť totálny blázon alebo ma neskutočne divnú fantaziu.Strašne mi to pripomínalo Teen komédie typu American pie alebo sexi party.Par vtipných momentov to malo aj niekedy aj hlášky boli zábavne ako napr.maš ochranu áno mam prilbu ale zas na druhu stranu celkom Britsky humor mi moc nesedí a tu ho bolo veľa.Ale jedno mi film aj tak dal,vidieť súložiacich vlkolakov to sa nevidí každý deň.CHcel som dat dve hviezdy ale za ten koncový sex musím o jednu hviezdu pridať.(9.4.2014)

Ti, kteří mají rádi teenagerské komedie typu American Pie či Road Trip si tu určitě přijdou na své. O něco horší to už bude s těmi, kteří se hodlali podívat na hororovou komedii, protože horor tu byl dost zatlačen do pozadí, což bylo celkem škoda. Britové však rozhodně nechtěli zůstat pozadu za svými americkými kolegy a tak i zde na nás čeká celá řada pubertálních hlášek a oplzlých narážek, které se samozřejmě jak jinak točí okolo sexu. Ani to mi však nezabránilo, abych si sledování Love Bite, užil bez jakýchkoliv předsudků. Mám rád podobné oddechovky a hlavně tu hrála má oblíbenkyně Jessica Szohr. Tuhle dračici s uhrančivým pohledem můžu v kterémkoliv filmu. O něco horší to už bylo se zbytkem herců, ale zas na druhou stranu jsem se raději díval na bandu primitivů, nežli nějakou skupinu metrosexuálů. Alespoň s nimi byla sranda a přestože některé momenty zaváněli trapností až běda, začal jsem jim v jejich marném snažení i fandit. Zvláště poté, co je neustále otravovala (a hlavně hlavního hrdinu) ta obtloustlá holka. Věřím však, že tu nadrženou hydru by si klidně dal i samotný Stifler. Co mě však dost mrzelo, byl fakt, že když už to bylo zaškatulkováno jako „hororová komedie“, tak se mohl režisér alespoň pokusit navodit i hororovou atmosféru. Několik náznaků tu vážně bylo, ale jakoby si sami tvůrci nebylo moc jistí, cože chtěli vlastně točit. Ten konec to už moc nezachránil.50%(9.1.2015)

• 666Carnage

Pokud chcete vidět ultimátní ptákovinu z UK tak tohle je přesně pro Vás. Film, který měl slušnej rozjezd, je vlastně jen blbost o sexu a až na konci je nějakej zlom, kterej za něco stojí. Takže kdyby ten film měl 30 minut, je dobrej takhle ale NE. Jedna hvězda za vlkodlačí sex a ta druhá ze hlavní hrdinku. 25%(4.2.2014)

• - Když se blíží první úplněk, záběry na Měsíc, které se po sobě během několika minut objevují, jdou ve špatném pořadí. Měsíc je totiž točen v době, kdy se blíží novu a ne úplňku. Další záběr, kdy je Měsíc větší, je v opačném pořadí, měl by se totiž zmenšovat. (Prochy38)

• - Vlkodlak se pídí po mase nevinných při úplňku. V tomto snímku je tedy úplněk hned několik nocí po sobě. (Prochy38)

• - Hlavní natáčení probíhalo ve městě Essex, další scény jsou pak natáčeny ve Skotsku ve Velké Británii. (Terva)