poster

Sex nebo život!

 • Velká Británie

  Love Bite

Komedie / Horor

Velká Británie, 2012, 87 min

Režie:

Andy De Emmony

Scénář:

Ronan Blaney

Kamera:

Tat Radcliffe

Hudba:

Nick Green

Producenti:

Robert Bernstein

Scénografie:

Mike Gunn
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tred2
  ***

  Nadrženecká teen comedy s vlkodlaky. Klasičtí pošuci, ženoucí se za každou sukní co projde okolo (doslova), poměrně marně snažící se vrznout si. Jako série scének se to dá, celkově je to o ničem a konec je naprosto dementní. Na Jessicu se dobře kouká (pouze co se týče vzhledu, její hercké "schopnosti" jsou při nejmenším diskutabilní), Ed je docela sympaťák, takže se to ve výsledku v pohodě dá rozdýchat. Trošku slabší průměr.(29.7.2013)

 • AlistairMir
  ***

  Docela zábavná chlupárna, kde se musí k smrti třást vlastně jen panicové, takže my co už jsme tajemství sexuálních hrátek poznali, máme smůlu jelikož na nás vlkodlak kašle. Každopádně Juliana je pořádnej kus baby a plně jsem chápal Eragona (který tu nemá Saphiru), že se snažil seč mohl, aby o své panictví přišel dřív s ní, než přijde o kejhák. K jeho smůle mu balení vytrvale kazí dívčina, která váží asi jako tři Juliany a jako bonus má tátu šerifa, kterej ho nesnáší. K tomu občas dojde k rozcupování nějaké té oběti, pár komických situací a spoustu zaručených tipů jak nebalit holky. Konec se blíží a vy si pokládáte tu hrozně důležitou otázku : Dokáže Eragon zasunout nebo skončí jako finální bašta? PS : V tomto filmu Vás čeká opravdu kuriózní sexuální scéna. Doporučuje šest paniců z deseti.(30.8.2015)

 • Prochy38
  **

  Tak tohle fakt ne! 2* přeháním, zasluhuje to max jednu. * za sexy J. Szohr a ta druhá za to, že poslední 4 minuty filmu byly přesně takový, jaký ten film měl být celý! Tvůrci sami nevěděli, co chtějí. Komedii? Trapas, kdy se bavíme jenom o sexu, ještě stylem, že je z toho člověku fakt na blití, že nadržený lidi jsou jen ty hnusný. Ta tlustoprdka byla tak nechutná, že jsem chvíli i zvažoval, že to vypnu. Nevtipné a nechutné, díky. Horor? Ani za nic!!! Nulové napětí, žádná atmosféra. Že byl vlkodlak CGI bylo jasné a chválím, že se tam moc neukazoval. Ale horor na nule. Příběh? Taková debilita! Já musím jít a ošukat všechny kluky, kdo jsou panicové.... to je vtip? A že byl úplněk 4 noci po sobě to nikoho nepřekvapilo? Ježiši, kdo ten scénář psal? R. Blaney musí být úplný debil...(4.1.2015)

 • SOLOM.
  ***

  Ti, kteří mají rádi teenagerské komedie typu American Pie či Road Trip si tu určitě přijdou na své. O něco horší to už bude s těmi, kteří se hodlali podívat na hororovou komedii, protože horor tu byl dost zatlačen do pozadí, což bylo celkem škoda. Britové však rozhodně nechtěli zůstat pozadu za svými americkými kolegy a tak i zde na nás čeká celá řada pubertálních hlášek a oplzlých narážek, které se samozřejmě jak jinak točí okolo sexu. Ani to mi však nezabránilo, abych si sledování Love Bite, užil bez jakýchkoliv předsudků. Mám rád podobné oddechovky a hlavně tu hrála má oblíbenkyně Jessica Szohr. Tuhle dračici s uhrančivým pohledem můžu v kterémkoliv filmu. O něco horší to už bylo se zbytkem herců, ale zas na druhou stranu jsem se raději díval na bandu primitivů, nežli nějakou skupinu metrosexuálů. Alespoň s nimi byla sranda a přestože některé momenty zaváněli trapností až běda, začal jsem jim v jejich marném snažení i fandit. Zvláště poté, co je neustále otravovala (a hlavně hlavního hrdinu) ta obtloustlá holka. Věřím však, že tu nadrženou hydru by si klidně dal i samotný Stifler. Co mě však dost mrzelo, byl fakt, že když už to bylo zaškatulkováno jako „hororová komedie“, tak se mohl režisér alespoň pokusit navodit i hororovou atmosféru. Několik náznaků tu vážně bylo, ale jakoby si sami tvůrci nebylo moc jistí, cože chtěli vlastně točit. Ten konec to už moc nezachránil.50%(9.1.2015)

 • kinghome
  ***

  Lidi jdou klasicky na 1* a přitom si to tenhle film vůbec nezaslouží. On si přímo říká o ten odpad, když se kouknete na příběh a český název tomu moc nepomáhá. Já musím říct, že jsem se dost bavil. Vtipné momenty nastaly a trapností tam bylo minimum, až jsem se tomu sám divil. K tomu se přidali slibný herci, který tuhle komedii ještě povýšili. Mluvím hlavně o Jessice Szohr (Piraňa 3D) a Lukovi Pasqualino (Skins... chudák, to moc daleko nedopracoval, přitom potenciál má) Jessica byla zatraceně sexy a Luke hrál strašnýho kreténa, ale oba to hráli skvěle. Konec už vypadal na klasický love story, ale pak se něco stalo a poslední scéna to totálně zabila :D Silné 3* Možná tomu časem přihodím tu 4*, fakt to není taková kravina.(6.2.2014)

 • - Když se blíží první úplněk, záběry na Měsíc, které se po sobě během několika minut objevují, jdou ve špatném pořadí. Měsíc je totiž točen v době, kdy se blíží novu a ne úplňku. Další záběr, kdy je Měsíc větší, je v opačném pořadí, měl by se totiž zmenšovat. (Prochy38)

 • - Vlkodlak se pídí po mase nevinných při úplňku. V tomto snímku je tedy úplněk hned několik nocí po sobě. (Prochy38)

 • - Hlavní natáčení probíhalo ve městě Essex, další scény jsou pak natáčeny ve Skotsku ve Velké Británii. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace