Smrtelná spravedlnost (TV film)

Retribution

Fatal Justice

Pomstím svoju rodinu

Thriller

USA, 2012, 85 min

• Marze

Měl jsem stejný pocit - jako díl z telenovely a hudba podobná když si někdo bezcílně vybrnkává na klávesy. Název mi zase připomíná film z Festivalu otrlého diváka v pražském kině Aero Nejmrtosnosnější past. A hlavně příběh není nijak originální - takový stroj na klišé.(26.1.2018)

Ten popis filmu psal asi negramot.(9.2.2014)

• MickeyStuma

Televizní thriller ukazující příběh matky mstící se za přepadení a ublížení své dcery. Od policie se spravedlnosti nedočká a tak bere právo do svých rukou. Vyznění příběhu je zcela bez napětí a nějaké akce. Celé to vypadá, jako epizodka z nějaké telenovely, což dokládá i ponurá uspávací hudba znějící po celý film. Zkrátka je tento snímek určen převážně pro ženy. Tudíž je děj velice umírněn a pokud to jde, vyhýbá se lecjakého násilí. Vznikají tu tak mnohé nelogičnosti a naivita, nad kterými se kdejaký mužský matador bude jen zběsile smát. Ženská část diváků může být ale spokojena. Po těžkém dnu jako odpočinkový film zcela postačí.(17.2.2014)

• DandaPiper

Film je fakt slabej, téměř až skoro ubohej. Nemohl jsem si ale nepovšimnout komentáře od "MickeyStruma", ze kterého číší zášť k ženám na míle daleko. Proto bych se alespoň já, další zástupce mužského pohlaví, žen zastal a napsal, že snímek nepotěší ani ženy, kterým normálně funguje mozek a není to jejich první krimi thriller. Tolik k filmu a my se všichni nyní modleme, aby si MickeyStuma konečně našel nějákou ženskou..(29.3.2015)

• JerryPilsen

Thriller moc ne.Vše vyznívá moc televizně.Spíš jako díl ze seriálu.Napětí slabší a pointa jako z Věřte-nevěřte.(10.2.2014)