Nezvyklí zvířecí kamarádi

(TV seriál)
  • Česko Netradiční zvířecí přátelství (více)
Dokumentární
USA, 2009, 43 min

I mezi zvířaty mohou vzniknout naprosto nepravděpodobná přátelství. Podívejte se, které druhy spolu ve většině případů soupeří, nyní však tvoří nerozlučný pár... Nikdy nepodceňujte sílu přátelství! To je moudrost, které nás naučil zábavný dokumentární seriál Netradiční zvířecí přátelství o nejpodivnějších párech na světě a jejich zvláštních poutech. Uvidíte, že zvířata různých velikostí a podob se mohou skamarádit, i když na první pohled nemají vůbec nic společného. Někdy je jejich vztah tak silný, že se tomu nechce věřit. Ať už jde o čivavu a kuře, papouška kakadu a malé koťátko nebo psa a srnku, tento seriál znovu přináší nejvíce jedinečná, překvapivá a netradiční zvířecí přátelství. (TV Prima)

sskrblik

Hroch v obýváku? Koneckonců proč ne. Vzpomeňme si na rasovou nesnášenlivost lidí a dnes jsme "skoro" všichni přizpůsobiví. Dítě v gay rodině si taky bude myslet, že je normální mít dva otce, do té doby než nedorazí do školky či školy, kde mu to všichni dají dostatečně najevo. Stejné je to se zvířaty. Pokud k sobě nedáte totálně mrdlou hyenu s kačerem donaldem do jedné ohrady, je vše v pořádku. Přínosné, zajímavé a objevné - 4 / 5 ()