Legenda o medvědovi Mordu

The Legend of Mor'du

Krátkometrážní / Animovaný

USA, 2012, 7 min

Julie Walters

Na Pixar netradicni animace, a uprimne, moc mi nesedla, a ani ta legenda nebyla nic moc... V sesti minutach bych prece jen cekal neco vic vypointovaneho.(10.11.2012)

až nečakane temné a rovnako tak ponuré aj v animácii, na Pixar nevšedné /60%/(22.11.2014)

• predators

Jde o "inside story" z animáku Rebelka, kde byla zmíněna pouze ve zkratce...což bohatě stačilo :-) 35%(11.11.2012)

• Tsuki003

Čarodějnice byla vtipný prvek Rebelky. Nicménně je tohle celkem zbytečný počin, protože příběh vyprávěný královnou (a demostrace s šachy byla lepší než celá tahle animace :) ) byl pro hodinu a půl trvající animák naprosto postačující. Možná to byl dobrý pokus jak dál legendu do původního filmu, ale to by musel být o půlku kratší a drobet zajímavější - jako Příběh Tří Bratří z Harryho Pottera.(26.9.2013)

Tak jako samostatný vtípek, proč ne? Čarodějnice je docela vtipná. Ale ta historka s ploškovou animací je zbytečně dlouhá a bez pointy. Něco jako české "čtyři pruty".(4.1.2013)