Superman (studentský film)

Komedie

Česko, 2012, 7 min

Lukáš Hrdý

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (5)

"Superdech. Já tě odfouknu, když budu chtít ... a nechci." Já se tedy se superpoldou, který rád pomáhá, chrání, souloží a ještě k tomu chlastá kryptonit, docela dost pobavil.(9.5.2016)

Na amatérský film je to opravdu zajímavé. Když bych odečetl herce, kterej se mi moc nelíbil, tak ten scénář, a střih kamery opravdu parádně sedí a hudba o nic méňě. Dal bych tři hvězdy, ale, že je to ten amatérský počin a k tomu český, dám o jednu víc. 70%(20.11.2012)

Ano je to amatérský film, ale málo z vás ví, že tento film vznikl v rámci soutěže(48 Hour Film Project) během dvou dnů. Řekl bych, že při tomto časovém presu se to vyvinulo velmi dobře. Pobavilo :)(10.12.2012)

• peaceman

Až neuvěřitelně amatérské... a Heřmánek jr. je mimochodem hrozný herec.(18.11.2012)

Amatérsky to na mě nepůsobilo ani trochu, protože po všech stránkách mi tenhle krátký film (ať už svou realizační délkou, nebo délkou natáčení) sedl - herectví, hudba, kamera, střih a příběh nejen s nějakým vyústěním, ale dokonce i s kapičkou námětu k zamyšlení. Na to, že na to měl Lukáš Hrdý jen 48 hodin, narval do 7 minut v podstatě vše, co by plnohodnotný film mít měl.(5.9.2013)