Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Hart a Cohle se snaží najít nového podezřelého. Je jím vařič drog Reggie Ledoux, který sdílel celu s manželem Dory Langové. Hartovi se zhroutil osobní život. Cohle použije svou bývalou identitu kriminálníka a spojí se s motorkářským gangem, pro který Reggie Ledoux údajně vaří drogy. Cohleova práce v utajení přivede parťáky na místo, kde zákon vůbec nic neznamená. (HBO Europe)

(více)

Recenze (27)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skôr taká odbočka od riešenia prípadu k akcii, získanie kontaktu tu slúži ako zámienka na jednu zbesilú akciu, ktorú si kľudne mohli tvorcovia odpustiť. Niežeby sa na to dobre nepozeralo. Martin to doma poriadne posral a stráca nervy, takže akčné je to aj v osobnostnej rovine. Trochu ale išla do kopru tajomná atmosféra prvých troch dielov a vlastne ide skôr o nádych pred prvým finále tejto série, teda ak ste už prvú sériu videli a viete, kam dej smeruje. ()

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Hartovi sa rúti manželstvo ale Cohle potrebuje svojho parťáka pri zmysloch lebo sa chystá na veľmi riskantnú operáciu. Aby našli podozrivého musia sa infiltrovať do drogového gangu motorkárov. Prevedenie: Cohla som si už zamiloval. Priznám sa, že to bolo ťažké ale milujem charakter toho chlapa. Všetky scény z tejto časti boli také surovo realistické až chápem prečo sa to dnešnému divákovi dostáva tak hlboko pod kožu. 97% ()

Reklama

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No do prdele, ano prosím! Tahle epizoda byla kurva velkej nářez! Na tohle jsem čekala. Po tomhle díle už mě na jistotu opustily všechny obavy o pomalý pokračování seriálu. Už začátek byl slibnej - Martyho opustila žena, tak se přestěhoval k Rustovi, kde bylo úžasný vidět soužití těch dvou, kdy i přes svoje chyby spolu dokážou vycházet jako parťáci. Ovšem to, co přišlo potom byl prostě kulervoucí zážitek, a to, i když nemám kule. Přestřelka a vůbec ta celá zápletka s gangem je napínavá jak ... doplňte si co chcete, chtěla jsem utrousit nějakou vtipnou hlášku, ale nic mě nenapadlo, tak si to doplňte sami ... No prostě absolutně bezchybně kulervoucí epizoda. Hodnocení: 10/10 ()

Slasher 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Off-book, that's the only play I can think of" a za mě nejen vrchol seriálu, ale rovnou (vzpomínám na první dojem) jeden z nejlepších momentů TV historie - závěrečný jeden záběr a vůbec celá "odbočka" je geniální. A taky pravda, že přesně odtud už je celý zbytek série totál pecka (a nesmrtelná klasika). ()

Hombre8 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Do hajzlu! To je šetrnej přístup k pacientovi! Jenže ty nejseš nemocnej, ale blbej. Cohle+Maggie. Hezký jak se ta novodobá vzpurná a "sebevědomá" mentalita živená společností a médii (už bezmála 100 let) hezky bije s odvěkým životním cílem - získat otroka, přepsat mu software a udržet ho co nejdéle v činné službě. :-) Maj to (a budou ještě víc) holky těžký. V závěru rozehrána velmi riskantní a nepřehledná hra. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (3)

  • Komplikovaný, šestiminutový záběr na konci epizody, ve kterém Rust Cohle (Matthew McConaughey) chytí Gingera (Joseph Sikora) a poté probíhá mezi domy a vyhýbá se policii, byl skutečně realizovaný bez jediného střihu, přestože měl režisér Fukunaga připravená dvě místa, kde by mohl v případě potřeb spojit více záběrů. Celý záběr se nacvičoval jeden a půl dne. Fukunaga má dlouhé záběry v oblibě, jak se můžeme přesvědčit v jeho předchozích filmech Sin Nombre (2009) a Jana Eyrová (2011). (Brousitch)
  • Při příchodu Rusta Cohlea (Matthew McConaughey) do motorkářského baru zazní skladba americké kapely The Melvins s názvem "A History of Bad Men". Tato skladba vznikla v roce 2007, ale zmíněná scéna se odehrává v roce 1995. (Kárl)

Reklama

Reklama