Tajný osud veškerého života (S01E05) (epizoda)

 • USA

  The Secret Fate of All Life

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2014, 57 min

 • Heisenberg_
  *****

  Neříkám, že tato epizoda je lepší jak ta předchozí, je ale více dramatická, a já jsem právě jeden z mála, který drama nehorázně miluje. Začátek epizody je paráda. Woody Harrelson ve své dějové lince zaválel a radši bych stál při něm, než při Maggie. Rust v podání McConaugheyho s filozofickým podtextem překvapil. Avšak na povrch vyplouvají nové a zásadní skutečnosti. Temný případ se stává stále temnějším...(4.9.2017)

 • keoma26
  *****

  Tenhle díl nejvíc klame svým tělem, je to taková antiidealistická spirála: nejdřív prvních 10 minut nastupuje objektivní vnímání, to znamená stav, kdy všichni berou skutečnost jako danou (divák), potom následuje subjektivní rovina: jak tu realitu všichni vnímat chtějí (postavy)... a následně nepřijde vůbec žádné rozuzlení, žádné završení, ale prostě jen další tečka pod otazníkem (autoři)!(20.11.2018)

 • Trevor
  *****

  Vynikajúci úvod epizódy, v ktorom je nádherne vyobrazená vzájomná symbióza detektívov ako aj reakcia Harta na nález dvojice detí na Reggieho farme. Po "vyriešení" prípadu sa dej sútredí na súkromný život dvojice vyšetrovateľov do okamihu, keď pri vypočúvaní podozrivého hispánca Cohle zistí, že skutočný páchateľ stále behá na slobode. Temný prípad sa posúva síce očakávaným smerom, avšak v´daka skvelým hercom a protrediu naďalej fascinuje.(22.9.2018)

 • ruhebitte2010
  *****

  Vynikající. Přes akční část po rodinné drama až po zápletku...(13.12.2018)

 • Tommassi3
  ****

  "Vidím v koutcích tvejch očí stíny tvý duše.. Je sžíravá jako kyselina.."(9.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace