Strašidelné domy (S01E06) (epizoda)

Haunted Houses

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2014, 59 min

Prípad sa nanovo rozbieha, takže ide o trochu pomalšiu epizódu. Zároveň však tvorcovia museli vymyslieť oslí mostík, ako uzavrieť vyšetrovanie v roku 2002, ktoré vážne mohlo niekam viesť a v závere všetko preniesť do súčasnosti, čiže tam, kde sa celé rozprávanie začalo. Bolo to vymyslené ok, súviselo to s osobnou líniou všetkých troch hlavných postáv a nepôsobilo to ako deux ex machina, pretože Mart sa prejavil v pravom svetle už v minulosti, takže jeho opätovné "zlyhanie" bolo prirodzené a uveriteľné.(29.2.2020)

"Slušnej pravej hák, Marty !!" ;)(10.9.2018)

Stalo se v co jsem doufala. Minulá poklidnější epizoda byla příprava na pořádně vyhrocenej šestej díl, kde se střetává ve skvělým provedení detektivní příběhová linka a pak ta zaměřující se na vztahy. Marty začal zase podvádět a jeho žena řekla "Nasrat!" a vyspala se s Rustem. Pěstní bitka Rusta a Martyho byla skvělá a Rustovo vyšetřování čím dál zajímavější. Navíc se nám tyhle dva povedený parťáci po dlouhý době zase setkávaj, to bude ještě zajímavý. Hodnocení: 9/10(17.6.2019)

9/10(1.5.2016)

Je to takové rozvláčné a přijde mi, že o ničem.(22.4.2019)