Temný případ - Série 1 (2014) (série)

Jakmile jsi odešel (S01E07)

(epizoda)
  • USA After You've Gone

Poté, co Cohle ukáže Martymu děsivé důkazy, dají se oba po letech odloučení znovu dohromady. Zároveň se dozvídáme pravý důvod Cohleova návratu v roce 2010. Hart pomáhá Cohleovi se sběrem informací o zmizelých osobách mající jakoukoliv souvislost s vraždou Dory Langové. Stopa vede k rodině Tuttleových. Hart se po letech setká s Maggie, jednak proto, aby se ujistil co po ní chtěla police a také možná proto, aby se rozloučil. Maggie se zastaví za Cohlem v baru, ten jí ale přijme velmi chladně. Cohle s Hartem ve vyšetřování odhalí spojitosti s bývalým kolegou a naplánují, jak z něho dostat další informace. (HBO Europe)

0verseer

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Life's barely long enough to get good at one thing. So be careful what you get good at." Staré partnerstvo obnovené a celý kolotoč sa nám opäť roztáča. Očakávania po siedmich epizódach nadobudli galaktické rozmery, tak snáď to tvorcovia zvládnu zakončiť s patričnou parádou... ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Plynule sme prešli do vyšetrovania ročník 2012 a v tomto móde sa celý príbeh uzavrie, čo je dobre. Skákanie v čase v tomto momente by už nebolo tým najlepším riešením. V podstate ide o veľký nádych pred finále, kedy sa veci hýbu vpred míľovými krokmi, len to možno ide obom vyslúžilým detektívom až píliš hladko, ale zase to je dobre pre plynulosť a spád rozprávania. No a na záver nás čaká obrázok, na ktorý sme čakali celým sedem epizód. ()

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tahle epizoda se hodně zaměřuje hlavně na detektivní část příběhu, řekla bych, že tady se detektivní děj nejvíc posune dopředu za celej seriál. Rust a Marty se zase dali dohromady a.. co víc k tomu říct, další skvělá epizoda. :) Hodnocení: 9,5/10 ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Potom, čo Martymu Cohle ukáže dôkazy detektívovia opäť spoja svoje sily a rozhodnú sa vyrešiť prípad napriek tomu že páchateľmi sú aj vysoko postavený ľudia a oni sami už nie sú policajtmi. Opäť vynikajúci záver epizódy. ()