Pusto a prázdno (S01E08) (epizoda)

Form and Void

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2014, 54 min

U detektivních nebo kriminálních případů mám prostě nejradši samotné vyvrcholení. Finále se doopravdy povedlo. Avšak život Rustina a Martyho kvůli tomuto až moc Temnému případu už nikdy nebude tak pohodový, jako byl dřív. Excelento!(5.9.2017)

"Já to vidím tak, že světlo vyhrává.."(11.9.2018)

No do prdele, tomuhle říkám zakončení seriálu. Tahle detektivní dvojka mi bude chybět, na druhou stranu 8 dílů je tak akorát a naprosto to stačí - žádný zbytečný prodlužování (z toho by si měl někdo vzít příklad, hmm že by The Walking Dead?). Jistě by mi však nevadilo, kdyby se v další sérii na chvíli ukázali. Hodnocení: 10/10(22.6.2019)

Posledných dvadsať minút bolo presladených ako med, absolútne som tomu neveril. Akože nikdy som nebol blízko smrti, ale neverím že by to z hustého, chladného Rusta spravilo poetického optimistického hlupáka, len aby mala séria šťastné zakončenie. O herectve a ostatných technických prvkoch sa baviť nemusíme, to je bezkonkurenčné, ale scenár.. scenár, ktorý bol doteraz tak skvele realistický, zrazu naberie melodramatické prvky bez štipky realizmu na celých dvadsať minút. Tomu sa mi nechce veriť. 7/10(16.9.2018)

Je to naprosto důstojné zakončení seriálu, ve kterém se dělo něco zajímavého pouze v 1. a v tomto posledním dílu. Prostředek za moc nestál.(28.4.2019)

• - Zvláštní stavba na konci epizody je opuštěná cihlová pevnost Fort Macomb postavená roku 1851. (ultrainferna)