Noc si tě najde (S02E02) (epizoda)

Night Finds You

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 59 min

Rai, Ani a Paul začínajú vyšetroať Casperovu smrť, Frank sa snaží pokračovať v obchodoch aj bez Caspera. Mesto Vinci si zčína pomaly získavať sympatie a rovnako tak príbeh sa trochu posúva vpred, zatiaľ však séria atmosféru tej prvej nedosahuje.(23.9.2018)

"S sebou si nikdo nic nevezme.."(15.9.2018)

• Spiker01

jediná otázka...žije nebo ne?(24.12.2015)

Druhý díl se začíná opravdu snažit, příběh se konečně rozjíždí, už se začíná řešit vražda, a na postavy se taky úplně nezapomíná. Na co se však velmi zapomělo, je budování jakékoliv atmosféry. Český překlad ,,Temný případ" vznikl nejspíš kvůli temné atmosféře první série, která tam prostě byla, od prvního po poslední díl. Tady jsem to pochopil u prvního dílu, kde vůbec nešlo o nějakou vraždu, ale myslím že tady už to mohlo zahrát na lehce temnější notu. Takhle jsem si v pár okamžicích připadal jako u sledování ,,Kriminálky anděl". 80%.(2.9.2018)

Druhá epizoda mi dojem z druhé sezóny výrazně vylepšila, konečně je jasné, o co půjde, kdo je kdo a vyšetřování je hned od začátku tak zahlcené politikařením jako český fotbal korupcí.(8.11.2017)