Snad zítra (S02E03) (epizoda)

 • USA

  Maybe Tomorrow

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 59 min

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

 • bartias
  ****

  7/10(1.5.2016)

 • Tommassi3
  ****

  "Prsteny si nech !! Je mi to fuk.."(15.9.2018)

 • Marze
  **

  Toto policejní drama mi nezaujalo a nevtáhlo dovnitř. Předvídatelné, ale za pár zapamatovatelných momentů, Colina Farrella a dobrou hudbu dávám dvě hvězdy.(6.11.2018)

 • Necrotongue
  ****

  Po třetím dílu mohu jednoznačně konstatovat, že tato sezóna nedosahuje kvalit předchozí série. Hlavním nedostatkem je pro mě absence výrazné atmosféry, která ovlivňovala celou první řadu. V této epizodě mě zaujal hlavně vliv místní politiky na práci policie, úkolování jednotlivých vyšetřovatelů bylo skvělé. 4*-(8.11.2017)

 • Trevor
  ***

  Postrelený Velcoro zistí, že z Casperovho bytu zmizla kamera s hdd. Seržantka Ani Bezzeridesová je poverená šéfkou miestneho oddelenia štátnej polície počas spolupráce prichytiť Velcora pri priestupku, pretože je obvinený z korupcie a prekračovania právomoci a Anina šéfka si chce vďaka jeho usvedčeniu zabezpečiť kariérny postup. Rovnako polícia mesta Vinci usiluje o nájdenie chyby na postupe štátnej polície, aby sa prípad Casperovej vraždy vrátil výlučne pod ich právomoc. Frank Semyon pokračuje vo svojom biznise, avšak ďalší z jeho ľudí je zavraždený. Preto zvolá svojich zamestnancov a svoju pozíciu musí obhájiť pred Santosom, ktorý toho trpko oľutuje. Franka Velcora a Ani vyšetrovanie privedie na stopu kradnutého auta, ktoré ktosi zapáli a pri prenasledovaní páchateľa Frank zachráni Ani pred prichádzajúcim nákladným autom. Paul Woodrugh vedie svoj smer vyšetrovania, týkajúci sa prostitúcie a jeho stopa vedie do Santosovho baru. Podstatne slabšia séria má pomerne pomalý rozbeh, postavy nie sú zďaleka tak výnimočné ako tomu bolo v prvej sérii a svetlou výnimkou je iba Frank Velcoro v podaní Colina Farella, ktorý priemerný seriál drží nad vodou.(27.9.2018)

 • Tobias18
  ***

  Tak ale stačilo. Ve třetím díle se snad nic nedělo. Tak jsem se u kriminálního seriálu dlouho nenudil. A to, co se stalo na konci? Přišlo mi to jako by tvůrci prostě už neměli nápady, tak alespoň museli udělat nějský teasing na další díl, protože bez toho by se na další díl už asi nikdo nepodíval...vážně slabé. 50%.(2.9.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace