Trio (Paul, Ani a Ray) se znovu spojuje kvůli nevyřešené vraždě Caspera. Ani se dozvídá, že žena, která měla důležité informace o Casperovi, zmizela. Podle Atheny (Aniina sestra) by pohřešovaná měla být na jednom soukromém večírku. Ani se tam inkognito vydává. K Rayovi se se dostane, že ten, kdo znásilnil jeho ženu, ještě dýchá. Frank se musí vypořádat s Mexičany... (Varan)

Tobias18

Tahle série je jak na houpačce! Oproti minulému dílu přišla další zdlouhavá nuda, která řeší především vztahy a osobní příběhy postav než samotný případ. Na tom není samozřejmě nic zlého, jsem mnohem radši když jsou postavy prokreslené a ne jen bezduší panáci, ale první série krásně kombinovala postavy a příběh. Tady se to moc nedaří. 50%. ()

Anderton

Na to, aby som ohodnotil plným počtom, sa prvá polovica trochu tiahne, k slovu sa dostáva osobnostná línia otec - syn, a veľmi príťažlivo nakrútená akcia vvolavka prebehne k spokojnosti vyšetrovateľov až príliš hladko. Ale blížime sa ku koncu a nejaká zbytočná komplikácia v tomto smere by sériu asi iba spomalila. ()

Necrotongue

Ach jo, sotva stihnu jednu epizodu pochválit, hned ta další přijde s něčím takovým. Ta nešťastná předvídatelnost. Ještě že si tvůrci nemysleli, že mi bude muset Rachel McAdams zabodnout ten nůž do oka, abych pochopil, že na něj dojde. Připomínalo mi to některé české filmy, ve kterých se podobně zviditelňuje sponzor ("No táto, ty sis snad dneska vzal Argin Max!"), ale tady to vyznívalo až amatérsky. 4*- ()

Trevor

Velcoro má vážny rozhovor zo Semyonom, neskôr sa stretne so svojim synom za prítomnosti sociálnej pracovníčky a porozpráva sa so svojou bývalou ženou. Woodrugh dosiahne pokrok pri sledovaní stopy modrých diamantov. Semyon rieši svoje obchody s Mexičanmi. Bezzeridesová sa v prestrojení dostane na večierok smotánky mesta Vinci a ide jej doslova o život, kedže sa dostane na stopu nezvestnému dievčaťu a pri úteku jej musia pomôcť Woodrugh s Velcorom. Druhá séria napriek dobrým hercom podstatne zostáva za prvou sériou a napriek pomerne zaujímavej zápletke, kde sa tvorcovia zamerali na obchody s pozemkami a "orgie" horných desaťtisíc nie je táto sériapríliš zaujímavá a rozhovory zďaleka nedosahujú úroveň tých z prvej série kedže akcie je pomerne málo človek sa pri väčšine epizód nudí, aj keď väčšinou to záver jednotlivých častí aspoň ako tak zachráni. ()

LachtanShows

Mezitím co se řeší, zda Colin Farrell nedostane letošního Oscara za nejlepší mužský výkon v hlavní roli, já sleduju, jak je skvělým hercem i na seriálovém poli a po skončení téhle řady si s ním budu muset brzo dohnat něco dalšího. ()

molcan2 odpad!

Ľudia sedia. Rozprávajú sa. Tomuto seriálu som dal šesť epizód. Skončil som. Je toľko výčitiek, že ich jednoducho nemám čas všetky vymenovať. Ale po prvé, herecký výkon Vincea Vaughna je taký jednoliaty, taký zlý, že jeho postava pôsobí zbytočne. Ale sedí. A rozpráva. Občas sa v týchto šiestich epizódach niečo stane, zvyčajne až na konci. Už dávno som vedel, kam to smeruje, a predsa je toľko dlhých scén, všetko je také nekonečne vážne, v pozadí maudlí hudobník, strih na ďalší rozsiahly záber z helikoptéry, strih na Colina Farrella, ktorý sa správa ako morous, alebo vypije pätinu whisky, dá si osem guľôčok kokaínu, potom vedie jasný, triezvy rozhovor so svojou bývalou manželkou. Potom ďalšie posedenia, ďalšie drevené rozhovory, ďalšia divná hudba, ďalší Nic Pizzolato v amoku. Čo sa, do čerta, stalo. Tento seriál sa berie tak vážne, až sa láme. ()

PaTeXx

Pokračování jaké jsem si představoval. Návaznost na předchozí díl (co se týče kvality) a tím pádem žádný pokles hodnocení. A kameraman Bluck se mi fakt začíná líbit. ()