Kiss Tomorrow Goodbye (S03E02) (epizoda)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2019, 58 min

 • lupuscanis
  *****

  Vlastně jsem chtěl jen nesměle nakouknout, bez nějakýho zvláštního očekávání, a po prvních dvou dílech musím říct, že je to zatraceně dobrý. Baví mě rychlost, nebo spíš pomalost, rytmus, kterým to odsejpá, a který dokonale souzní s mým vlastním momentálním tepem. Tahle rezonance, i když je osobní, je hodně hypnotická. Baví mě (aspoň prozatímní) neokázalost a nevtíravost, civilnost, se kterou se to temnější zpřítomňuje. Baví mě, že ty tváře nejsou vykřičený, a že i ony a způsob, kterým se prezentují postavy, tu civilnost potvrzují. Baví mě, jak je to všechno malý, komorní, pár ulic, pár tváří, divočina za městem. Jsem zvědavý, co všechno z toho vyleze. A potěšilo mě, že mají odvahuj znovu sáhnout do podobných vod jako v první řadě, a ani mě nenapadlo se bát toho, že by si na tom vylámali zuby…(26.2.2019)

 • castor
  ****

  Jedno z dětí má stále naději, detektiv Wayne Hays proto zdaleka nepolevuje. A osudový případ jej zásadně ovlivňuje ve všech třech časových rovinách, které sledujeme. Velká pochvala za to, že jsou přehledné a hned se dokážeme zorientovat. Nicméně postupně zvolňujeme, stále víc se dostáváme do detektivova osobního života. Snad to bude mít v dalších dílech zásadnější význam. Scénárista Nic Pizzolatto jej každopádně prokresluje velmi intenzivně a zároveň nám předhazuje řadu náznaků a sympatických otazníků.(17.2.2019)

 • 0verseer
  ****

  ”You ever been someplace you couldn't leave, and you couldn't stay... both at the same time?” Rozvíjanie vzťahu Waynea s učiteľkou a väčší dôraz na jeho rodinný život v rôznych obdobiach viedlo k menšiemu spomaleniu. Najlepšou časťou epizódy bola bočná “šichta” detektívov s chlapíkom, ktorý si potrpel na mladšie ročníky. Od ďalších častí očakávam väčšie grády...(16.10.2019)

 • Necrotongue
  ****

  V druhé epizodě mi citelně chybělo všudypřítomné napětí z úvodního dílu, to se podepsalo i na celkové atmosféře, která nedosahovala takové kvality jako minule. I tempo příběhu se lehce snížilo a bojovníci za lidská práva museli vzteky ohlodávat nábytek při nechutném a nespravedlivém výslechu pedofila.(19.11.2019)

 • Trevor
  ***

  Detektívovia pokračujú v preverovaní okolností prípadu a narazia na možného podozrivého. Prokurátor im príliž nepomôže a zverejní podrobnosti prípadu. Wayne sa zbližuje s učiteľkou a rodičia July dostanú anonymný dopis od páchateľa...Klasická scéna o tom, ako všetci nadriadený detektívov maria ich vyšetrovanie, dej sa sústredí skôr na rodinný život detektíva Haysa a skvelý úvod seriálu sa bohužiaľ vytratil.(20.1.2019)