Wayne s Rolandem toho mají dost. Mají za to, že v tom celém má prsty Harris James. I když nemají důkazy, pořádně si ho podají. Amelie získá důležitou fotografii. (Varan)

maoc

Naoko zajímavé, ve skutečnosti rozčarování. Už dva díly to vypadá, že se bude opakovat motiv Agathy Christie, kterou Britové zpracovali v jednom z dílů Slečny Marplové a pokud nepřijde v poslední části nějaké absurdní překroucení (vše je jen nemocné v hlavě Waynea Heyse), tak to tak bude. A to mne moc nebaví. Kdyby to aspoň bylo zpracováno nějak emotivněji a méně uspávajícím způsobem. Stodola byla také zcela očekávaná a to, co se v ní stalo, bylo zpracován nudně a detektivové se chovali diletantsky, proto nastalo, co nastalo. Jako fakt by ho neodpoutával zezadu? Fakt by se s takovou tělesnou převahou nechal takto dostat? Závěrečná scéna sice mrazivá (strach o rodinu), ale pořád nic, co by mne přikovalo k sedačce. Poslední díl rozhodne. ()

Anderton

Pre mňa osobne možno najlepšia epizóda tretej série, čo ako pozerám, som jeden z mála. Vyšetrovatelia na to v deväťdesiatom kápli, lenže tak trochu až po opätovnom uzavretí prípadu, takže sa ide na vlastnú päsť. Dozvieme, sa, čo sa medzi dvojicou detektívov stalo a zistíme, že sa prípeh odohráva v rovnakom vesmíre, ako prvá séria. Je teraz otázne, či ide len o postmoderný detail, alebo sa dopátrame k doriešeniu toho, čo prvá dvojka nemohla dotiahnuť do úplného konca. Nech sa v poslednom dieli Pizzolatto predvedie! ()

Kryton

Jedeme do finále a předposlední díl sype na diváka událostí velmi rychle. Předtím se tři díly nedělo nic a najednou tohle? Je to opět povedený díl, ale mám zcela vážně už jasný názor. Třetí série v tomto složení měla mít maximálně 5 dílů. Na více to nemá materiál. Pomrknuti na první sérii je milý easter egg. ()

SimcaJB

Nicu Pizzolattovi se podařilo opravdu předposlední díl zakončit tak, abychom netrpělivě očekávali díl poslední, s tím, že mnoho si mnoho fanoušků přivstane a bude koukat ve tři ráno, aby zjistili, jak to s únosem a vraždami bylo. Máme sice teď už na internetu ukázku z poslední epizody, ale ta vůbec neukáže nic, co by pomohlo s vyřešením případu. Občas se ukáže, že předposlední epizoda je ta nejlepší, ale dnešní epizoda (sedmá z osmi - z třetí série) je opravdu nejlepší. Mé hodnocení: 100 % ()

Trevor

Wayne Hays ukončí spoluprácu s novinárkou v roku 2015, ktorá ako všetci novinári šíri nepravdivé konšpiračné teórie o spiknutí vlády a polície, ktorá kryje pedofilov zodpovedných za vraždu Willa a zmiznutie Júlie Purcellových. neskôr sa Wayne ospravedlní Rolandovi za to, čo sa stalo v roku 1980. Vtedy bolo totiž objavené telo Toma Purcella s listom na rozlúčku, ktoré polícia vezme ako priznanie sa k vraždám jeho detí a Wodarda po smrti zbavia obvinení. Tomu, že spáchal samovraždu však Wayne príliš neverí. Preto sa zamerajú na stopy, ktoré vedú k Edwardovi Hoytovi a Harrisovi Jamesovi, šéfovi jeho ochranky. Jamesovu spojitosť so smrťou lucy Purcellovej odhalí Wayne a tak ho odvlečú do stodoly, kde sa z neho pokúsia vymlátiť priznanie o tom, že Hoyt deti uniesol kvôli zneužívaniu. Wayna nachytá zranený James a zmocní sa jeho zbrane, Roland ho však zastrelí. Na druhý deň Wayne obdrží telefonát od Edwarda Hoyta, ktorý ho pozve na stretnutie ohľadom osudu Harrisa...Žeby Júliu uniesli kvôli tomu, aby sa pani Hoytová mohla venovať náhradnej hračke za dieťa o ktoré prišla pri autonehode? Každopádne slabšia séria ako predchádzajúce dve a ani posledná epizóda to nemá šancu napraviť. Teraz trochu z iného súdka. Prečo Cinemart.sk vo svojich príbehoch na Instagrame na premiéry filmov, ktoré sa konajú výlučne v Bratislave pozýva iba takzvané slovenské celebrity, ktoré v živote nepracovali a pre spoločnosť nevybudovali nič prospešné?? Kedy budú môcť premiéru filmu vidieť aj pracujúci ľudia? Vadilo mi to už dávno, ale ak sa to deje aj počas premiéry rozprávky, to znamená že deti či synovci/netere týchto ľudí sú niečo viac ako deti ostatných filmových fanúšikov. Nuž, zobuďte sa. Ja som na návštevy kín v minulom roku minul cca 400eur (vrátane občerstvenia) a títo paraziti sú tam zadarmo a ešte k tomu ako prvý. Tak, slovenské kiná, mali by ste sa nad sebou trochu zamyslieť, ak nechcete prísť aj o posledných skalných... ()