Nedotknutelní

Nedotknuteľní

• Kanada

Komedie / Drama

USA, 2017, 125 min

Svým způsobem dobrá ale jinak uplně zbytečná kopie tak úžasné tvorby.(9.1.2019)

• Vxxx

Odpad si to nezaslouží. Mám takový pocit že plno lidí tady tomu dalo odpad jen z principu, aniž by film viděli. Ale žádný zázrak to není, chtěla jsem napsat objektivní komentář, ale bohužel si nemůžu pomoct a musím srovnávat s francouzským originálem, který mám moc ráda. Tento film ve mě nevyvolal skoro žádné emoce. Kevin Hart je zde pouze o něco méně otravný, než v jiných filmech, ale stejně ho nemůžu vystát. Bryan Cranston předvedl relativně dobrý výkon, bohužel pro něj byl François Cluzet mnohem MNOHEM lepší. Nicole Kidman ovšem úžasná. Její půvab film zachraňoval. Nelíbí se mi pozměněná dějové linka Della (Drisse v originálu). Předpokládám, že chtěli více Hallywoodský feel, tak ta prdli něco o děcku. A ta romantická zápletka s Phillipem je taky jinak v originálu. Oba filmy jsou podle skutečné události, tak nerozumím tomu, proč se v tolika věcech rozcházejí. No nic. Ne, nelíbilo se mi to, ale kdybych neznala francouzský originál, asi by to dostalo o hvězdu více. 2*(15.1.2019)

• Marze

Neni to tak okouzlujici jak to vypada ze zacatku.Cranston a Hart maji prekvapive dohromady dobrou chemii a jde jim to dobre dohromady pres mnoho podzapletek v pribehu.Hart tentokrat hraje hlubsi,srdecni ton.(18.1.2019)

• Chudák

opravdu nechápu důvod přetáčet film, který byl natočen 2011 a není založen na efektech. Asi to američtí herci "lépe" zahrají.:-D Zbytečnost se na tento film dívat. Původní film jsem viděl, ještě před halóoo efektem medií a opravdu jsem si ho užil na plno, jen po shlédnutí traileru mě to nutí okamžitě srovnávat s originálem, který není možno překonat a také proč překonávat film, který měl takový úspěch:-D(14.1.2019)

• argo.smile

Pekne dojebaný remake(15.1.2019)

• Rada.Shoa

Vzít takto kvalitní snímek z roku 2011, který má nejedno ocenění a většinou je na horních příčkách seznamů a žebříčků,a udělat z něj americkou béčkovou sračku s Hartem,Kidmanovou a Cranstonem je už vážně přes čáru! Nechápu jak na tohle někdo uvolnil finance... Originál je fakt úžasný ale tohle? WTF?(1.1.2019)

Není to takovej prů***, jak jsem už od ohlášení čekal. Cranston byl zárukou, Hart nehraje projednou vysloveně trapně a Nicole je i na svůj věk neskonale půvabná. Ale prostě nechápu tu logiku amíků přepracovat to, co už líp natočit nejde.(10.1.2019)