Raiā gēmu -Saisei- Fukunaga vs. Yokoya

(TV film)
  • Japonsko ライアーゲーム -再生- フクナガVSヨコヤ (více)
všechny plakáty

Tsuki

Spin-off k Raiā gēmu -Saisei- (Liar Game: Reborn), který tomuto filmu v podstatě předchází. Hlavní role zde hrají Fukunaga a Yokoya, které známe už z předchozích sérií a filmu Final Stage. Zde se utkají ve hře jeden proti jednomu. Jedná se jen o takovou drobnou lahůdku navíc, která bohužel nijak neohromí, ale komu se Liar Game líbí, neměl by tuto zvláštní epizodu vynechat. Sice to jednoznačně vidím na "nejslabší dílek" celého příběhu Liar Game, ale špatné to nebylo. Jen je škoda, že za nějakých těch padesát minut to mělo takový spád, že jsem nestačila pochytávat všechny ty fígle. Samozřejmě to pak může být trochu nuda, pokud člověk nepochopí, jak vlastně došlo k tomu, že jeden druhého nachytal. A dalším důvodem, proč jsem si tento spin-off náležitě neužila (aspoň na ty čtyři hvězdy), byla samozřejmě nepřítomnost Akiyamy. Takhle můžeme pozorovat jen šílené vystupování Fukunagy a pohrdavý smích Yokoyi, což zkrátka nemá ten efekt, proč jsem si Liar Game vůbec v prvé řadě zamilovala. ~(3,2)~ ()

ainny

Jenom z úcty k Liar Game jako celku dám dvě hvězdičky. Hlava mi nebere, co tímhle chtěli tvůrci říct. Ač jsou předchozí tři části LG špičkové samy o sobě, tak přece jenom bez Akiyami to prostě není ono. Shouta má v jeho roli obrovské charisma a když tady není, tak se z výjimečného stává podprůměrné. Sledovat snad dvouminutový smích dvou chlápků mě opravdu nerajcuje. ()