Jízda do pekel

Road Kill

Jazda do pekiel

Drama / Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2001, 93 min

To byla krávovina! teda ten závěr. Ale bavilo mě to, těžce. První polovina byla hodně solidní, ale od druhý je to už moc přehnaný, ale ten závěr..?? To bylo trochu moc pánové i na mě :D Ten řidič by musel bejt superman aby o nich všechno takhle věděl a pronásledoval je kam se hnou. Ale i tak jsem se bavil, Paul Walkera mám rád. Duel sem samozřejmě viděl, tohle je doslova jeho teenagerovská verze. A ještě něco, můžete mi někdo sakra vysvětlit, proč je tady asi od 10 uživatelů (myšleno vážně) komentář "Výborná oddechovka"..? Opravdu od deseti, to ty komentáře radši nepište.(15.12.2009)

Scenáristicky obomleté, ale na moje prekvapenie sa to naozaj podarilo. Myslel som nahánačka auto vs. kamión, obohrané odzadu-odpredu, ale príbeh skvelo prekvapí. Scenár a výkony hercov síce kolísajú, čo nezachraňuje ani Leelee, ale páčil sa mi Steve Zahn. Film bez okamihu nudy! A záveru sa nemôžem vytknúť takmer nič. 80%.(8.3.2006)

Myslel jsem si, že to bude zase nějaký Americký rádoby Thriller, který bude spíše k smíchu. Nicméně byl jsem mile překvapen a musím říct, že mě to opravdu bavilo. Sice bylo už hodně ráno, kdy jsem na to koukal, takže jsem nebyl zcela při smyslech, ale bavil jsem se dobře. A bylo fajn vidět Paula Walkera taky v nečem jiném, než Rychle a Zběsile. 4/5(29.12.2013)

Nebýt toho pro mě příšerně nesympatického obsazení, kterému suverénně kraluje Steve Zahn, dal bych čtyři hvězdičky. Zahn je cokoliv jiného, jen ne chlapík, kterej tráví čas v base za výtržnosti a rvačky. Při zmínce o něm na začátku filmu jsem se těšil na pošuka i na "druhé straně barikády", což by dle mého názoru filmu jedině prospělo. Škoda.(30.8.2007)

**Oddechovka? Děláte si srandu? xD** Key, nebudu lhát - film jsem si pustila HLAVNĚ kvůli Walkerovi, kterého jako herce neskutečně miluji a ráda se podívam na jakýkoliv film, ve kterém hrál, i když to třeba není horor, ale *Walker v hororu?* To je pro mě jak sen :D A musím uznat, že rozhodně ani trochu nelituji, Joy Ride se stal jedním z mých oblíbených hororů/thrillerů. Vůbec, hodím sem 5*, není jediný důvod to nedat.(28.8.2017)