Velký esa

Big Shots

Dobrodružný / Komedie / Drama / Krimi

USA, 1987, 87 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,390,043Tržby Celosvetovo $-(8.12.2008)

Nepříliš přesvědčivá lehká zábava na nedělní dopoledne.(18.3.2014)

• 5150

Taková "dětská" krimi komedie, která si na nic nehraje a vcelku pobaví. Hlavní role ztvárnili Ricky Busker a Darius McCrary.(16.3.2013)

Příjemný film, na který po shlédnutí nejspíš zapomenete.. ale musím přidat třetí hvězdu za skvělý soundtrack. Osmdesátý to je prostě moje. :-)(1.9.2013)

Někdy vám nečekaný výlet může změnit život, tak jako se to přihodilo hlavnímu hrdinovi tohoto filmu, který před žalem ze smrti otce utekl do nebezpečné čtvrti, kde je přepaden a díky tomu najde kamaráda, s nímž prožije docela velké dobrodružství. Tato dětská krimikomedie vlastně není ničím jiným než příběhem o hledání ztraceného otce, jednoho z chlapců, zároveň ale pojednává i o přátelství, které je schopno překonat nejednu nástrahu. Prostě normální film, který si na nic nehraje, který nemá žádné větší cíle, ale prostě je to jen film na odreagování, u kterého se může pobavit celá rodina. Žádné výraznější kvality u filmu nehledejte, prostě pokud se chcete odreagovat, je tenhle film pro vás ideální, pokud si chcete vzpomenout na vaše dětská léta a vaše první kamarádství, je tenhle film určen přímo pro vás. O hereckých výkonech se ani není třeba zmiňovat, v hlavních rolích jsou dětští neherci, takže v rámci možností to ujde. Ve výsledku film hodnotím průměrně a uděluji tři hvězdy.(31.8.2013)