poster

Firefly 10th Anniversary: Browncoats Unite (TV pořad)

Talk-show

USA, 2012

Kamera:

Paul Atkins

Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

 • bartias
  ****

  Vzpomínková talk show se vrací ke vzniku a zániku Firefly a rozebírá, jak se z nesledovaného seriálu vyloupl kult, který žije dodnes. Herci Nathan Fillion, Summer Glau, Sean Maher, Alan Tudyk a Adam Baldwin sedí u jednoho stolu s producenty a scénáristy. Jewel Staite, Gina Torres a Morena Baccarin se objevují aspoň v prostřizích. Ron Glass úplně chybí a na duchovního otce celého fenoménu Josse Whedona dojde až na konci v emotivním sestřihu z Comic Conu 2012. Historky z natáčení a reakce na zrušení seriálu jsou zajímavé. Na chování zúčastněných je poznat, že pro ně Firefly znamenal něco víc než obyčejnou fušku. Ještě zajímavější je ale poslouchat nápady na nikdy nenatočené epizody a po deseti letech se konečně dozvědět, jaké tajemství ukrývala Inara. Lahůdka pro fanoušky.(30.12.2012)

 • joudas
  ***

  Herci (bez Rona Glasse a Gina Torres, Morena Baccarin, Jewel Staite pouze prostřednictvím video prostřihů), producent/režisér a jeden scénárista tlachají u stolu o tom, že byli jako rodina, jak Firefly milujou, jak to všechno bylo super a podobné řeči, které slýcháme u každého filmu nebo seriálu. Nějaké historky z natáčení, něco o postavách, něco o nenatočených epizodách, občas ukázka ze seriálu a nakonec kousek z Firefly panelu z letošního Comic-conu. V podstatě celkem o ničem a navíc bez Josse Whedona.(29.11.2012)

 • Pafnuc
  **

  Onanie pro fany. Nuda.(22.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace