Dr0ne (TV seriál)

USA, 2012

Robert Glickert

Robert Glickert

Gregory Tripi

Na webseriál naprosto profesionální a bezchybné technické provedení. Dr0ne je sympaťák, pár známých seriálových tváří potěšilo, stejně tak dynamický hudební podkres. Inspirace toastery z Galacticy je sice zřejmá, ale i tak na mě tenhle miniseriál působil svěže a originálně. I když se ve své podstatě o nic novátorského nejedná.(19.4.2014)

Mám rád web seriály a tenhle se obzvláště povedl. Aby taky ne když v něm má prsty Justin Lin. 4 epizody, nacpané hi-tech věcičkama, kvalitními triky a skvělou akcí. Závěr mě trošičku zklamal, ale i tak si Dr0ne zaslouží 5 hvězd. Pecka.(9.12.2012)

Povedené. Ale proč jen trailer - a ne celý film ?!(28.9.2013)

Veľmi dobre rozbehnutý web-seriál, slušné herecké výkony, najmä hlavný ,,záporak" v podaní Lance Reddicka to slušne ťahá v záverečnom diely, bohužiaľ práve štvrtá časť nakoniec túto minisériu zosúva z päť hviezdičkového piedestálu. Chcelo to predsa len v poslednej časti vytiahnuť niečo nečakané, čo by aspoň trocha pošteklilo navnadeného diváka a nestalo sa tak. Záverečná scéna odkukaná z ,,Já robot" otvára dvierka teoretickému pokračovaniu, takže dúfajme že ak sa do toho pustia, pomasírujú nás tvorcovia trochu lepším scénarom a neodfláknu tak koniec ako teraz, ten bol vcelku nestráviteľný a naivný i pre menších sci-fi nadšencov. Potenciál tu podľa mňa bol aj na šesť desaťminútových častí, myslím že si mohli nechať viac času na rozvinutie prepracovanejšieho príbehu. K technickému spracovaniu nemám veľké výhrady, vzhľadom na to, že ide o web-seriál, tak som sklamaný určite nebol. Hodnotenie: 70%(10.12.2012)

Slušný aj keď ničím originálny námet, ktorý by si zaslúžil lepšie spracovanie a hlavne viac dielov. Takto ide až o príliš neškodnú a neobjavnú jednohubku, ktorá končí v momente, keď to začne byť najzaujímavejšie - a to bez ohľadu na to, že ide o koniec vydarený.(14.12.2012)