poster

Žena v černém 2: Anděl smrti

 • anglický

  The Woman in Black 2: Angel of Death

 • anglický

  The Woman in Black: Angel of Death

 • slovenský

  Žena v čiernom 2: Anjel smrti

Drama / Horor / Thriller

Velká Británie / USA / Kanada, 2014, 98 min

Externí recenze k filmu (9)

 • ČervenýKoberec.cz ***

  "Žena v černém 2 nám nepřinese žádné krvavé stříkance po stěnách, spíše poctivou duchařinu s hutnou atmosférou. Ale asi ani slabším povahám nehrozí, že by měly večer problém usnout. Ovšem pro diváky, které už vytáčí veskrze tupí a mdlí hrdinové většiny strašidelných filmů, je tento snímek určitě…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) **

  "Strašení není inovativní, film vypadá jako laciná studiová inscenace s pár herci, šablonovitým postavám není proč fandit, jednotlivá odhalení dávných tajemství nejsou zajímavá, celková mytologie první Ženy v černém není nijak konstruktivně rozvíjena a v závěru příběhu nečeká žádná opojná katarze" (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) **

  "Pro tento druhý díl platí v bleděmodrém (tedy v tmavě strašidelně šedivém) totéž, co pro jedničku. Logiku nebo originální nápady není ve filmu záhodno hledat (ten zajímavý scenáristický nápad s prolnutím války a hororu není nijak využit), potenciálně strašidelná atmosféra onoho zámku a okolí není…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ***

  "Tvůrcům Ženy v černém 2 se z něj však nepodařilo vytřískat nic jiného, než co jsme viděli už před třemi lety v jedničce. Zoufale neoriginální příběh navíc neobsahuje ani zdaleka nic atraktivního nebo nedej bože inovativního (a končí neskutečně dementně), což má za následek veskrze průměrnou až…" (více)

 • Generace21.cz (Karolina Tomšová) **

  "Žena v černém 2 je navíc přehlídkou všech typických hororových klišé, která můžeme vidět v každém druhém snímku podobné povahy. Středem filmu samozřejmě musí být malý outsider, nejlépe alespoň bez jednoho z rodičů, kterého nikdo nemá rád. V našem případě tedy až na samotnou ženu v černém, která si…" (více)

 • Hororo.sk (Andrej Gomora) **

  "Asi najviac zo všetkého kričí z pokračovania Ženy v čiernom neuveriteľná koncentrácia gýča a všemožných klišé. Jedno sa koncentruje v príbehu, druhé v pokusoch spraviť ho strašidelným. Na týchto prostriedkoch sa ale nič postaviť nedá a napriek niektorým kvalitám je film ako horor veľmi ťažko…" (více)

 • Horor-web.cz (Martin Štefko) **

  "„Žena v černém 2: Anděl smrti“ bohužel trpí problémem pokračování, kdy se tvůrci pokusí o to samé, jen s trochu jinými postavami, no ale nakonec zjistí, že ono je to pokaždé něco jiného a něco tomu chybí. Tohle je v podstatě japonský horor v anglickém prostředí, kde se hraje pouze na to, že některé…" (více)

 • NaFilmu.cz (Karel Pokorný) ***

  "To vše v míře „Někdy méně znamená více.“ zajistilo svěží vyvážený přísun napínavého příběhu, ne zrovna lhostejných osudů hlavních hrdinů, hororové prvky, zneklidňující prostředí, paniku navozující děti, nádech tajemna a chladnou ruku smrti na dosah. Žena v černém 2: Anděl smrti rozhodně není…" (více)

 • TotalFilm.cz (Petr Račko) ***

  "Pokračování Ženy v černém občas postrádá chladivé mrazení, které jsme pociťovali při sledování prvního dílu, i tak ale dokáže vyděsit a vygradovat napětí. Po šaškování s ruční kamerou je tu konečně další horor, který na to jde pěkně postaru. Pokud nevíte co s načatým večerem, Anděl smrti může…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace