Reklama

Reklama

Loupež po italsku

  • USA The Italian Job (více)
Trailer

Obsahy(1)

Vedená Johnem Bridgerem a Charliem Crokerem se skupina zlodějů chystá na poslední akci – vykradení pečlivě hlídaného sejfu v Benátkách se zlatými cihlami v hodnotě 35 milionů dolarů. Po úspěšné akci se ale jeden z členů týmu, Steve, hnán chamtivostí a žárlivostí, rozhodne nechat si všechno zlato pro sebe a zbavit se ostatních členů skupiny. Ve víře, že všichni ostatní jsou mrtví, se vrací do Los Angeles i se zlatem. Charlie a další členové ale přežili a zrádci se hodlají pořádně pomstít. Charlie sežene na pomoc nové členy do týmu, Johnovu dceru Stellu, která je specialistkou na sejfy, a Lyla, hackera. Přidají se k nim ještě „Levé ucho“, odborník na výbušniny, a řidič Rob. Nový tým má v plánu získat to, co jim po právu patří, a získat při tom pomstu. (Viacom)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (604)

choze 

všechny recenze uživatele

Dřív mě ten film docela iritoval (nebere mě ani originál s Michaelem Cainem) kvůli průměrnému scénáři i režii, nesympatickým postavám a obsazení, které mi nesedělo, ale s odstupem času a po několikerém zhlédnutí mi to přijde jako svižný a zábavný heist a všechna ta žánrová klišé a pravidla si naopak užívám. ()

golfista 

všechny recenze uživatele

Já bych tak moc přísný (jako Cinema) nebyl. Je to dobře natočená gangsterka s výborným obsazením a tématem lehce připomínajícím "Ocean´s Eleven". Ten "švih" Dannyho parťáků sice nemá, ale i tady má partička pár výborných členů (Napster) a místo Julie je tu Charlize, která je jako vždy okouzlující - takže z těch 70% jsou rázem **** :) .... Shrnuto - nečekaně dobře jsem se pobavil. ()

Reklama

902 10 

všechny recenze uživatele

italian job je sice remake, ale original skoro nikdo nezna (pred natacenim remaku ho neznal ani nikdo z tvurcu a hercu) a dle jistych indicii to ani neni nic extra. takze zaciname s cistym stitem. ten dostava zlatavy lesk diky theron, marky markovy (jeden z mych nej hercu), nortonovi a vubec herecka sebranka byla vybrana na jednicku s hvezdickou a jablickem. herci navic prakticky vsechny kaskarerske sceny absolvovali sami, vcetne rizeni mini cooperu a pocitacove triky se prakticky nepouzivaji, takze stara dobra skola. k cemu to vsak je, kdyz film postrada jakekoliv tempo, ani ta honicka nema zadnou dynamiku. k cemu nam je vedet, ze ten smyk provedla charlize theron osobne. stit dostava trhliny, ze by jimi prolezl i pasovec. skoda, takhle se z filmu muzou radovat hlavne pohlavari z automobilky mini. ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Film začíná svižnou zlodějskou akcí v Benátkách a svižnou zlodějskou akcí také končí, jen ne v Benátkách, čímž dostává na frak nesmyslný název filmu. Ale smysl zde nedává více věcí, ono to vlastně ani nemá smysl řešit. Italian Job je odpočinkový film o hodných profesionálních zlodějích okrádajících jiné, zlé profesionální zloděje. Žánr ničím příliš neobohacuje, zato má příjemný soundtrack, pestré herecké obsazení (Ed Norton se nenechá zahanbit ani v podobně jednostranné roli) a adrenalinovou honičku s Mini Coopery. Uznejte, který film vám toho může nabídnout tolik? Jistě, nejeden, ale o to tu nejde, prostě snižte otáčky mozkových závitů na minimum a buďte připraveni na nebezpečně rychlou jízdu bez pásů. 80% Zajímavé komentáře: tron, choze, cheyene ()

gudaulin 

všechny recenze uživatele

Hvězdné obsazení a zručná, byť nikoliv oslnivá režie táhnou film nahoru, jenže co naplat, scénář, který řadu věcí neřeší a některé řeší jak z rychlíku, pro změnu stahuje snímek dolů... Pro mě jen průměrná podívaná na jedno použití. Akce pro mě ve filmech až na vyjímky není lákadlem a mozek vypínám jen málokdy, takže přes sympatické postavy a pár fungujících vtípků celkový dojem jen 55 %. ()

Galerie (97)

Zajímavosti (26)

  • V roce 2003 vyšla videohra na motivy filmu pro konzole Playstation 2, Gamecube a Xbox. Hru vytvořilo herní studio Climax Brighton a produkovala jí společnost Eidos Interactive. (didas)
  • Speciálně pro Charlize Theron (Stella Bridger) bylo přichystáno auto s automatickou převodovkou a dva týdny autoškoly navíc. (CrypzzXD)

Související novinky

Rychle a zběsile shání režiséra

Rychle a zběsile shání režiséra

06.10.2015

Kdo bude režírovat Rychle a zběsile 8? Máma Vina Diesela chce za kamerou svého synáčka, sám Diesel navrhuje návrat ke kořenům s Robem Cohenem (Rychle a zběsile). Studio Universal ale situaci vidí… (více)

Nolan lanaří Deppa do sci-fi

Nolan lanaří Deppa do sci-fi

26.10.2012

Pořád není úplně jasné, jaký bude další režijní počin Christophera Nolana. Film Transcendence, o kterém je řeč, bude totiž „jenom“ produkovat (jak jinak, spolu se svou manželkou Emmou Thomas). Režii… (více)

Krvavý prachy Erica Bany

Krvavý prachy Erica Bany

13.10.2008

Oldschoolově zaměřený F. Gary Gray měl už touto dobou pracovat na pokračování Loupeže po italsku pod názvem The Brazilian Job, ale projekt se ne a ne odlepit od země. Místo něj teď Gray chystá pro… (více)

Reklama

Reklama