poster

Loupež po italsku

 • USA

  The Italian Job

 • Francie

  Braquage à l'italienne

 • Slovensko

  Lúpež po taliansky

 • Austrálie

  The Italian Job

Akční / Thriller / Krimi

USA / Francie / Velká Británie, 2003, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aluska88
  ****

  Na tento film jsem se chtěla dívat hlavně kvůli hereckým osobnostem Nortona a Sutherlanda. Ale film začal ubíhat a já zjistila, že po odchodu pana Donalda ze scény věnuji větší pozornost ústřední čtveřici a Ed Norton zůstal kdesi v povzdálí. Trochu jsem ho odsunula na vedlejší kolej a se zájmem jsem sledovala celý "plán" tří mladíků a jedné krásky, který byl naprosto geniálně vymyšlen a také realizován. Jak jsem již psala, na tento film jsem se začala dívat kvůli němu, abych později zjistila, že jsou tu také jiní herci a jiné postavy, kvůli kterým film stojí za to. Také charaktery postav byly velmi dobré. Čekala jsem méně a dostala více.(2.8.2008)

 • golfista
  ****

  Já bych tak moc přísný (jako Cinema) nebyl. Je to dobře natočená gangsterka s výborným obsazením a tématem lehce připomínajícím "Ocean´s Eleven". Ten "švih" Dannyho parťáků sice nemá, ale i tady má partička pár výborných členů (Napster) a místo Julie je tu Charlize, která je jako vždy okouzlující - takže z těch 70% jsou rázem **** :) .... Shrnuto - nečekaně dobře jsem se pobavil.(21.2.2004)

 • Kothy
  ****

  Opravdu dobrý heist movie s nadupaným obsazením. Další důkaz toho, že Jason Statham zvládne i neakční role. Celé je to dost vychytané. Příběh je převážně o pomstě a o tom, jak ji naplánovat a provést. Mark Wahlberg hraje šéfa celého týmu. Edward Norton zase nepříliš kreativního záporáka a Charlize Theron je okouzlující jako vždy. Škoda jen, že filmu chybí nějaký větší prvek překvapení. Ale jinak je to super film. "Já lidem věřím, ale nevěřím démonům v jejich nitru."(30.7.2018)

 • charlosina
  **

  Hned po několika minutách mi bylo jasné, jak bude film pokračovat a taky jeho finišování bylo očekávané. Nicméně o nějakou hloubku tady jistě nešlo... uznávám, že jejich "akce" byla promakaná a efektivní, ale nijak mě nebavila. Jako béčkový (a komediální) film pro zabití nudy v podvečerních hodinách vhodné.(2.8.2008)

 • Dever
  *****

  Soundtrack John Powell: 1. Opening Titles - John Powell ,2. The Italian Job ,3. The Venice gold heist ,4. The Boat chase ,5. The Mourning John ,6. The Planning the heist ,7. The Pawning the gold ,8. The Cable chick ,9. The Getting the axe ,10. The devil inside ,11. The Bitter suite ,12. The new plan ,13. The Tunnel run ,14. The Chopper chase / Face-off ,15. The Golden ,(19.5.2011)

 • - Každý Mini Cooper bol upravený tak, aby umožnil umiestnenie kamery na i vo vnútri auta. (Greenpeacak)

 • - Režisér odmítl kaskadéry, protože podporuje totální zapojení herců do filmu. (109)

 • - Edward Norton byl k natáčení filmu téměř přinucen studiem Paramount. Smlouva na jeho filmový debut Prvotní strach obsahovala taky závazek natočit pro studio další dva filmy, a Norton po řadě odmítnutých projektů přijal roli ve filmu až ve chvíli, kdy mu studio pohrozilo žalobou. (CrypzzXD)