poster

Loupež po italsku

 • USA

  The Italian Job

 • Francie

  Braquage à l'italienne

 • Slovensko

  Lúpež po taliansky

Akční / Thriller / Krimi

USA / Francie / Velká Británie, 2003, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boss321
  ****

  Já tyhle "loupežní" filmy alá Dannyho parťáci mám velmi rád a Loupž po italsku mě rozhodně nezklamala. Obsazení je příjemné, hlavně E. Norton v roli záporáka byla trefa do černého. Co se mi z tohoto snímku vždy jako první vybaví jsou samozřejmě mini coopři, pro které mám od té doby velkou slabost :). Doporučuji, ale ne všem to sedne......(11.9.2007)

 • Aluska88
  ****

  Na tento film jsem se chtěla dívat hlavně kvůli hereckým osobnostem Nortona a Sutherlanda. Ale film začal ubíhat a já zjistila, že po odchodu pana Donalda ze scény věnuji větší pozornost ústřední čtveřici a Ed Norton zůstal kdesi v povzdálí. Trochu jsem ho odsunula na vedlejší kolej a se zájmem jsem sledovala celý "plán" tří mladíků a jedné krásky, který byl naprosto geniálně vymyšlen a také realizován. Jak jsem již psala, na tento film jsem se začala dívat kvůli němu, abych později zjistila, že jsou tu také jiní herci a jiné postavy, kvůli kterým film stojí za to. Také charaktery postav byly velmi dobré. Čekala jsem méně a dostala více.(2.8.2008)

 • Dan9K
  ***

  Váhal jsem mezi dvěma a třemi hvězdičkami. I když mě tam ten hacker neuvěřitelně štval, tak to byla přeci jenom mírně nadprůměrná až průměrná zábava. Nechápu, proč ve většině bijáků, kde se vyskytují tito hackeři, neustále píší všechno na klávesnici. Zmáčknou deset tlačítek a oni se zblbnou semafory...dalších deset a dostane se do 3D programu ve kterém vidí celou Philadelfii. Opravdu rychle to musím potvrdit, než si ty tři hvězdy rozmyslím.(22.6.2005)

 • Turiec
  ***

  Slušná oddychovka o starej známej zrade a pomste. Film je natočený v svižnom tempe niekde na rozhraní krimi a akčného filmu. Hoci neprináša nič nové, či dokonca prevratné, k jeho pozitívam patrí to, že sa vyhýba násilnostiam a iba ich naznačuje. Všetci superodborníci na trezory, počítače, elektroniku a autá na rozdiel od mnohých iných filmov vyzerajú aspoň trochu dôveryhodne. Nemusíme sa pozerať na obrazovky počítačov s bežiacim množstvom nezmyselných čísel a do klávesníc nemlátia v náhodnom tempe punkeri. Nemám však rád, keď ma scenáristi tlačia do toho, aby som fandil rôznym živlom. Nezmeniteľným faktom zostáva, že hlavní aktéri sú zlodejmi a to že okrádajú iného zlodeja z nich nerobí kladných hrdinov.(11.12.2003)

 • Dever
  *****

  Soundtrack John Powell: 1. Opening Titles - John Powell ,2. The Italian Job ,3. The Venice gold heist ,4. The Boat chase ,5. The Mourning John ,6. The Planning the heist ,7. The Pawning the gold ,8. The Cable chick ,9. The Getting the axe ,10. The devil inside ,11. The Bitter suite ,12. The new plan ,13. The Tunnel run ,14. The Chopper chase / Face-off ,15. The Golden ,(19.5.2011)

 • - V roce 2003 vyšla videohra na motivy filmu pro konzole Playstation 2, Gamecube a Xbox. Hru vytvořilo herní studio Climax Brighton a produkovala jí společnost Eidos Interactive. (didas)

 • - Slovní hříčka ve filmu - postava "Levé ucho" v podání Mose Defa v jedné scéně prohlásí: "I'm deaf" - jsem hluchý. (claudel)

 • - Charlie (Mark Wahlberg) používá mobilní telefon Nokia 3310. (necisty)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace