poster

Chodba

 • Švédsko

  Isolerad

 • angličtina

  Corridor

Mysteriózní / Thriller

Švédsko, 2012, 76 min

 • dogzila
  ***

  Zvláštne správanie, prazvláštne pohnútky a pripečené reakcie na situácie, ktoré sa u nás v panelákoch dejú každý deň. Feši bol ľahko instabil , ale čo už. Dostal jednoducho chuť na Lotte ale nepostavil sa do rady. Stres je proste špina vec a preto si mal dať radšej vodku ako každý správny severan...:)))(27.2.2013)

 • Malarkey
  ****

  Osobně musím říct, že jsem byl dost spokojený. Kéž by Cinemax takových filmů nabízel víc. Páteční noc, člověk neví na co koukat a oni nabídnou takovouhle perfektní filmařinu. Nápad je vlastně hrozně zajímavý, ale šíleně přitaženej za vlasy. To je taky důvod, prož nedávám pět hvězd. Pořád mě ale držel v napětí víc, jak kdejakej horor, a taky proto si pozornost rozhodně zaslouží. Tímto komentářem bych také rád chtěl poděkovat i těm, kteří pro nás tyto filmy překládají. Cinemax je skvělý kanál, který nabízí super filmy. Mně ale přijde, že ti samozvaní milovníci filmů, co jsou tady na databázi o opravdu zajímavé filmy ani nejeví zájem. Radši si pustí nějakou americkou slátaninu, než aby dali šanci kouskům, které tu nemají skoro žádné hodnocení. Pak to vypadá, že tu je milovníků jak nasráno, ale pár dnů po premiéře tu je jen pět hodnocení. Ten film si zaslouží určitě větší pozornost a snad se mu jí taky dostane.(3.12.2012)

 • kolodej1
  ****

  O podivínském a samotářském studentovi a o tom, co s člověkem může udělat pořádný, až mysl paralyzující strach. Má to moc dobrou, prakticky hororovou atmosféru a napětí, od jisté chvíle prakticky bez oddechu. Je vidět, že se dá dobrý film udělat i za levno, v několika málo interiérech. Takže kdo se rád bojí, může si přijít na své. JIsté výhrady bych snad měl jen k tomu závěru, proto ne nejvyšší hodnocení(8.5.2013)

 • Havaj8
  ***

  No, psycho to nebylo nejhorší. Z docela atraktivního prostředí. Slušně nás to zavedlo do děje. Často si kladete v průběhu otázky. Napjatost tam z poloviny filmu taky je, ačkoli se to ten zbytek dá předvídat. Ale asi to chtělo lepší konec, tohle bylo hodně suchý podle mýho gusta. Myslím tim opravdu ten konec, a ne zápletku jako takovou. Zlatej průměr na nedělní večer...(19.1.2014)

 • dubinak
  ***

  Pro svou přívětivou stopáž jsem s projekcí tohoto filmu neváhala a těšila se zase na jeden evropský kousek. Můžu říct, že námět byl docela realistický a tím spíš nepříjemný. Přesto se o postavách nedozvíme moc a jejich občasné nepřirozené chování ubírá na dojmu. Atmosféru to sice mělo hustou a nejistou, šok jsem ze závěrečné pointy ale neměla, ač se ke konci přitrvdilo. Suma sumárum z toho je akorát tak průměr, který v paměti asi moc dlouho neutkví.(8.2.2020)