Nae ddal Seoyoungi (TV seriál)

• Jižní Korea

내 딸 서영이

My Daughter Seo Yeong

My Daughter Seo Young

Seo-Young, My Daughter

Drama / Rodinný / Romantický

Jižní Korea, 2012, 50x60 min

Veľmi ťažko sa mi hodnotí tento seriál. Zbožňujem K-drámy, ale na tejto mi ničo chýbalo. Zaujímavý príbeh, sa príliš dlho ťahal a ja by som polovicu dejových liniek využila ako hlavnú linku iného seriálu. Mala som pocit, že sa snažili tvorcovia osloviť každú vekovú kategóriu, každého člena rodiny i otcov, matky, deti, svokry, dedkov a babky....ale sa mi to zdá, že je toho príliš veľa. Okrem hlavnej zápletky vás ostatné nechajú v očakávaní na pokračovanie. Mnoho postáv si obľúbite a o nich dostanete menej informácii ako chcete, to má za následok, že hlavnú dejovú líniu prestávate vnímať. Ak by bol tento seriál urobený na viac...sérii, v ktorých by sme osudy jednotlivých hrdinov sledovali samostatne, určite by som minimálne ja, bola viac spokojná. V každom prípade sa jedná o príjemnú záležitosť. Moja obľúbená dvojica Sangwoo a Hojung si obaja určite zaslúžia samostatný seriál. Páči sa mi, že z tohto seriálu nekvapká romantická esencia, ale porozumenie. 55%(7.2.2015)

• - Nemít tak vytížený časový harmonogram, mohla se v hlavních úlohách objevit úplně jiná dvojice herců, než se nakonec objevila. Jihokorejský herec Ji-hoon Kim a herečka Jeong-won Choi původní nabídku seriálových tvůrců z pracovních důvodů totiž odmítli. (Conspi)