Epizody(50)

Príbeh  lásky, nenávisti a zmierenia otca a jeho dcéry.  Seo Young je tvrdá žena, ktorá sa snaží uniknúť krutému životu v chudobe. Vyvíja veľké úsilie, aby sa stala úspešnou, prekonala svoje nízke postavenie v spoločnosti a postúpila vyššie na spoločenskom rebríčku. Hoci jej sen sa časom stane skutočnosťou, má to za následok oslabovanie jej väzieb s rodinou a najmä s otcom. Príbeh prostredníctvom vystupňovaného deja prezrádza životnú múdrosť, podľa ktorej členov rodiny k sebe nepúta len pokrvnosť, ale najmä láska, a to bezpodmienečná. (ČSFD)

Eawy

Veľmi ťažko sa mi hodnotí tento seriál. Zbožňujem K-drámy, ale na tejto mi ničo chýbalo. Zaujímavý príbeh, sa príliš dlho ťahal a ja by som polovicu dejových liniek využila ako hlavnú linku iného seriálu. Mala som pocit, že sa snažili tvorcovia osloviť každú vekovú kategóriu, každého člena rodiny i otcov, matky, deti, svokry, dedkov a babky....ale sa mi to zdá, že je toho príliš veľa. Okrem hlavnej zápletky vás ostatné nechajú v očakávaní na pokračovanie. Mnoho postáv si obľúbite a o nich dostanete menej informácii ako chcete, to má za následok, že hlavnú dejovú líniu prestávate vnímať. Ak by bol tento seriál urobený na viac...sérii, v ktorých by sme osudy jednotlivých hrdinov sledovali samostatne, určite by som minimálne ja, bola viac spokojná. V každom prípade sa jedná o príjemnú záležitosť. Moja obľúbená dvojica Sangwoo a Hojung si obaja určite zaslúžia samostatný seriál. Páči sa mi, že z tohto seriálu nekvapká romantická esencia, ale porozumenie. 55% ()

• Nemít tak vytížený časový harmonogram, mohla se v hlavních úlohách objevit úplně jiná dvojice herců, než se nakonec objevila. Jihokorejský herec Ji-hoon Kim a herečka Jeong-won Choi původní nabídku seriálových tvůrců z pracovních důvodů totiž odmítli. (Conspi)