poster

Filmové novinky (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2012, 28 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Angelic-77
  *

  Jednu hvězdu dávám jenom za snahu vytvořit nějaký filmový magazín, i když v tomhle případě se to zrovna dvakrát nepovedlo. Ten pan komentátor by se měl především naučit hovořit (nejen) anglicky, nemluvě o té spoustě - v ostatních komentářích již zmiňovaných - hovadin a nesmyslů, co v průběhu každého dílu vypustí z úst.(2.1.2013)

 • castor
  **

  Docela šok, kdo všechno a hlavně díky čemu se dnes může považovat za recenzenta a vyjadřovat se k filmovým novinkám. Příště raději bez zvuku. Odvyprávět děj filmu svede i školák. Dokážu ocenit snahu vytvořit filmový magazín, tenhle nicméně trpí hned několika nešvary.(17.5.2014)

 • JosefTomas
  odpad!

  Tenhle pořad je jeden z nejzbytečnějších pořadů v televizi, protože tohle? Neznají filmy, ani snad na ně nekoukají a hodnocené stojí za ho**o. Dřív jsem na to koukal, ale vše co tam říkají, si můžete v klidu přečíst na ČSFD a ne koukat na tuhle nehorázní blbost. Vykecají vám skoro vše, co ve filmu je a kdo psal sakra ten scénář? 5% za snahu, ale alespoň jsou ukázka, jak chtějí vydělat na všem, čem se dá a také ukázka, jak se nemají pořady dělat.(5.3.2016)

 • korbitch22
  odpad!

  Tak sem se hned v jednom díle dozvěděl, že policista John Mclýn ( asi rybář bo co ) vtrhne na vodní hladinu rybníků už po páté, na začátku jsem se taky dozvěděl, že Looper je průměrné sci-fi, které je místy naivní, ale na konci jsem se dozvěděl, že Bruce Willis válcuje kina v novém a nabitém akčním sci-fi trháku Looper...... a jako třešničku na dortu jsem zjistil, že Tomáš Vorel natočil Cestu do Lesa....pokračování filmu Cesty z Lesa....... a když jsem se tohle všechno v jednom díle dozvěděl tak jsem zjistil, že úplný kreténi který nemaj absolutně žádné filmové znalosti makají v našem zpravodajském filmovém průmyslu, to si pak totiž na Postradatelných 2 v kině přečtete, že Barneyho tým vystřílel Vídeň...... ( island Vilena ) Jesus Mother Fucking Christ!!!!(6.12.2012)

 • UncleG
  odpad!

  Dobrý den, vítáme vás na Filmových novinkách. Během půl hodiny probereme hity, které aktuálně míří do kin. A to podle jednotného kopyta: Představíme postavy, odvyprávíme o čem to celé je, pustíme všechny nejzajímavější scény a nakonec vyzradíme, jak to dopadne. To abyste mohli jít do kina perfektně připraveni a nic vás během promítání nepřekvapilo.(2.4.2014)

 • - Po zániku televizní stanice Pětka, která Filmové novinky vysílala, se pořad přemístil na stanici Relax. (Halloween9)