Ginger Baker je znám z kapel Cream a Blind Faith. Ovšem nebyl známý do roku 1972, kdy přijel do Nigérie a objevil Fela Kuti Afrobeat. Po odjezdu z Nigérie se Ginger uchýlil k drogám a sebedestrukci, nakonec se ale vrátil a zůstal v Africe, kde jako třiasedmdesátiletý žije se svou ženou a devětatřiceti poníky. Film zahrnuje i rozhovory s populárními osobnostmi jako jsou například Eric Clapton, Carlos Santana nebo Steve Winwood. (Aurewen)

Scorn_

Jedna hvězdička dolů za přehnané animace, jinak určitě víc takovejch dokumentů, na opravdu talentovaný muzikanty, zdá se, čas zapomíná. Dále jestli má někdo odpověď na otázku proč je v každým hudebním dokumentu ten vocas Lars Ulrich z Metallicy, ať mi dá prosím vědět. ()

kobe6

Samozvaný nejlepší bubeník světa asi tím opravdu nejlepším nebude. Jeho konstatní shazování vrstevníků Moona, Bonhama a Mitchella je až na odebrání svéprávnosti. Nicméně tenhle chlapík bez špetky soudnosti a grumpy levelem na maximu je opravdu zábavnej. Přitomnost v jeho společnosti bych asi s chutí vynechal, ale smeknout před ním musím. Přeci jen Cream byla jedna z nejvlivnějších kapel...Taktéž smekám před tvůrcem, že na toto měl koule a vydržel to! ()

iz67

Moc fajn. A nejen kvuli Bakerovi, ale hlavne kvuli tomu, jak to vsechno s tou muzikou bylo. V tech sedesatkach a sedmdesatkach. ()