poster

Beware of Mr. Baker

Dokumentární

USA, 2012, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kobe6
  *****

  Samozvaný nejlepší bubeník světa asi tím opravdu nejlepším nebude. Jeho konstatní shazování vrstevníků Moona, Bonhama a Mitchella je až na odebrání svéprávnosti. Nicméně tenhle chlapík bez špetky soudnosti a grumpy levelem na maximu je opravdu zábavnej. Přitomnost v jeho společnosti bych asi s chutí vynechal, ale smeknout před ním musím. Přeci jen Cream byla jedna z nejvlivnějších kapel...Taktéž smekám před tvůrcem, že na toto měl koule a vydržel to!(10.7.2016)

 • Scorn_
  ****

  Jedna hvězdička dolů za přehnané animace, jinak určitě víc takovejch dokumentů, na opravdu talentovaný muzikanty, zdá se, čas zapomíná. Dále jestli má někdo odpověď na otázku proč je v každým hudebním dokumentu ten vocas Lars Ulrich z Metallicy, ať mi dá prosím vědět.(31.3.2015)

 • iz67
  *****

  Moc fajn. A nejen kvuli Bakerovi, ale hlavne kvuli tomu, jak to vsechno s tou muzikou bylo. V tech sedesatkach a sedmdesatkach.(21.6.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace