Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ginger Baker je znám z kapel Cream a Blind Faith. Ovšem nebyl známý do roku 1972, kdy přijel do Nigérie a objevil Fela Kuti Afrobeat. Po odjezdu z Nigérie se Ginger uchýlil k drogám a sebedestrukci, nakonec se ale vrátil a zůstal v Africe, kde jako třiasedmdesátiletý žije se svou ženou a devětatřiceti poníky. Film zahrnuje i rozhovory s populárními osobnostmi jako jsou například Eric Clapton, Carlos Santana nebo Steve Winwood. (Aurewen)

(více)

Videa (1)

Recenze (3)

Scorn_ 

všechny recenze uživatele

Jedna hvězdička dolů za přehnané animace, jinak určitě víc takovejch dokumentů, na opravdu talentovaný muzikanty, zdá se, čas zapomíná. Dále jestli má někdo odpověď na otázku proč je v každým hudebním dokumentu ten vocas Lars Ulrich z Metallicy, ať mi dá prosím vědět. ()

kobe6 

všechny recenze uživatele

Samozvaný nejlepší bubeník světa asi tím opravdu nejlepším nebude. Jeho konstatní shazování vrstevníků Moona, Bonhama a Mitchella je až na odebrání svéprávnosti. Nicméně tenhle chlapík bez špetky soudnosti a grumpy levelem na maximu je opravdu zábavnej. Přitomnost v jeho společnosti bych asi s chutí vynechal, ale smeknout před ním musím. Přeci jen Cream byla jedna z nejvlivnějších kapel...Taktéž smekám před tvůrcem, že na toto měl koule a vydržel to! ()

Reklama

iz67 

všechny recenze uživatele

Moc fajn. A nejen kvuli Bakerovi, ale hlavne kvuli tomu, jak to vsechno s tou muzikou bylo. V tech sedesatkach a sedmdesatkach. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama