Cena života (amatérský film)

Krátkometrážní / Drama / Psychologický

Česko, 2012, 1 min

Michal Kubelka
  • stuntmanMIKE

hmmm... a toto staci na to aby mal clovek profil na csfd ? Raz som sa s kamaratom ozral a natacali sme sa ako vraciame do Vahu. Ono by sa to mohlo zdat ako nechutna a trapna vaginovina, ale pravda je taka, ze to malo hlboky psychologicky a socialny podtext a ten artovy zaber na Vah, no co vam budem hovorit Takze na koho sa obratit aby mi vytvoril profil tohto filmu a moj profil na csfd ?(19.12.2012)

• verbal

Svět se opravdu v prdel obrací! Například takový já jsem hrál navzdory mé dětské obezitě významnou roli chudého dítěte, postiženého tuberkulózou v tomhle a svou oskarovou kariéru jsem završil rolí ožralého mastňáka, na kterou jsem se po vzoru Dustina Hoffmana poctivě pět let připravoval v zaplivaných nádražkách bez obsluhy. Po takovém závratném vzestupu jsem děsně zpychnul a rozhodl jsem se zkusit doma režii! Výsledkem byl dvouhodinové, mrazivé drama, jenž bylo objektivní kritikou prestižního časopisu "Die anale Unterhaltung" označeno za cituji: "Extrémně zvrhlé!" a "Nechutně realistické!". A mám profil tvůrce na Homobázi??? No, zkuste hádat ještě jednou. Nemám, kurva, nemám. Je to patrně tím, že poté, co můj agent kontaktoval admina s žádosti o nahození celebrity mého formátu, požadoval tento felaci, kterou jsem hrdě odmítl, protože jsem měl zrovna afty. To "Chladný" Majk je jinačí čípek! Okamžitě nadšeně klekl na kolena a začal cumlat Topra. Jinak si totiž nedovedu vysvětlit, jak by se mohl prokouřit s takovou dementní pičovinou k profílkům v tolik prestižní Homově autokratické stoce. A dokonce se mu povedlo dostat tam i tu ohyzdnou, poďobanou, blonďatou figurantku, která nepochybně bývala jeho gayfriend Robert, než mu začalo být těsno v mužském těle a chyběl mu nějaký ten další otvor a od té doby jsou jen přátelé. Ale abych nebyl tolik příkrý, musím vyzdvihnout tu lopotnou dřinu, která zajisté vzniku tohoto veledíla předcházela. Počítám, že nad scénářem Majk probděl několik nekonečných desítek sekund plných urputné snahy a dobít tu NOKII N96 s VGA kamerou, aby zvládla tu bestiální stopáž, pomocí které na nás mladý umělec vyblil své komplikované nitro, si rovněž vyžádalo nemalé zatížení turbín a jaderných reaktorů. No, a výsledkem tohoto extrémního snažení, při němž ze sebe Majk určitě vytlačil úplně všechno, je něco, co by snad překonal pouze časosběrný, osmihodinový, existenciální dokument o tom, jak mi stárne pleť na pravé ruce. Začnu hned a za deset let mě hledejte vedle velikánů Majkova formátu! Při závěrečném soudu by se nabízelo možná trochu otřepané čurákovi aspoň čuráka, ale ne, budu nemilosrdně objektivní!! Byl to tupý hnus, Majku, kterým by pohrdl snad i Assbook.(2.1.2013)

• Iwus.ka

Z tohohle si jistě vezme pár psychických labilů příklad. Až bude chtít Michal amatér zase něco podniknout, pevně věřím, že zasáhne vyšší moc a zpřeláme mu obě ruce. Příliš krátké a příliš blbé. Vidím, že tvořit může opravdu každý, tak možná natočím kraťas o tom, jak mě donutilo duševní vyčerpání z filmových odpadů, hodit si mašli.(3.1.2013)

• Ketri

Psychologický, drama až skoro thríler. Nu což, negativní reklama láká více. Měla bych ještě poznámku k Aelitině úvaze. Já myslím, že zde to autor vyjádřil naprosto jasně. Milou je třeba následovat v co nejkratší době, neboť za prostěradlem se ukrývají další zájemci a pak by mu ji mohl přebrat třeba kdosi, kterému chyběla ještě jedna do 72.(19.12.2012)

• korbitch22

Laciná kamera, kterou nezachrání ani dobrej střih.Primitivní snaha udělat něco "artového", přitom je to nechtěná parodie, sebevražda je hřích a dřív než by ten týpek objímal tu holčinu v bílém tričku z výprodeje v nebi tak by leda kouřil čuráky v pekle, sorry hrozně mě to rozesmálo.Ukázkový případ sebestředné nabubřelosti a nulového talentu, či snad znalostí o filmu, nebo znalostí všeobecně, nebo mozku.(29.11.2012)

• - Když se postava Michala Koubelky dívá do zrcadla, je možné zahlédnout plakát k filmu Simpsonovi ve filmu (2007). (Hem.m)

• - Krátkometrážní film byl natočen kvůli soutěži s názvem „Můj příběh v minutě“.  (MikeCool)

• - Na celém jednominutovém snímku se pracovalo dohromady 5 hodin. (MikeCool)