Jara túži stať sa modelkou, hoci vie, že ju čaká tŕnistá cesta, plná odriekania. Páči sa jej Paco, ten sa však zahľadel do Flor. Pacovou vášňou sú autá, chce byť automechanikom ako jeho otec, no svet sa mu zrúti po otcovom infarkte. Budú mať obaja dosť síl vyrovnať sa s nečakanými situáciami? (hygienik)

Kamca_

Tento film je lepší průměr. Dost mi vadila stopáž, která měla skoro 120 minut. Na tento druh filmu by bohatě stačilo 90 minut. První polovina se mi hodně líbila, ale po hodině pozorného sledování děje moje nadšení upadalo. Výběr herců se opět povedl. V tom je Dave Schram mistr, že si umí vybrat herce, kteří do filmu krásně pasují. A funguje to i vzájemně mezi herci na place. 60%. ()

hygienik

Bolo to dlhééé... Schramov rukopis je evidentný, ale ani po 2. projekcii ma to nechytilo za srdce. Možno by prospelo, keby sa film venoval iba jednému problému do hĺbky a nie 3 povrchnejšie. Lokácie, oblečenie pôsobili staromódne a to mi celý čas kazilo dojem. Chvíľami som mal pocit, že sa to odohráva u nás a nie v krásnom Holandsku. Jediná postava, do ktorej som sa vedel vcítiť, bola Yara, naopak Paco ma nechal chladným. ()