Rodina chce babičku co nejdříve mrtvou kvůli dědictví. Ta na smrtelné posteli vypije lektvar věčného života a vrátí se mezi živé. Má za cíl způsobit zkázu svých hamižných příbuzných. (Nisanthro)

ricci.s

Stará mama dostane vzácny darček: elixír večnej mladosti. Musí však splniť isté podmienky, ktoré samozrejme nesplní, a zmení sa na vraždiaceho démona, ktorý začne masakrovať členov svojej odpornej, mamonárskej rodinky. Je to veľmi podobné ako Rabid Grannies, akurát o štipku slabšie, presnejšie lacnejšie, pretože poniektoré efekty a gore scénky vyvolávajú záchvaty smiechu. Aj tu sa však nájde zopár nezabudnuteľných momentov (scénka v šatníku so žijúcimi kožuchmi, či odstrihnutie istého dôležitého orgánu). Masky sú bombové, akcie je kvantum a taktiež hodnotím pozitívne, že sa všetky mŕtvoly zmenili na démonov. Bavil som sa, démonické babky asi ani sklamať nemôžu. ()

corpsy

Večne nadurdená babička, už na začiatku rozdáva slovné spojenia hodné dlaždiča. A to si ešte nelokla zázračného moku. Škoda, že svoje tým pádom nabité dovednosti, začne ukazovať až po 50tej minúte. Dovtedy nuda jak vráta a sucho na plošine. Využiť sa toho dalo viac. ()

JesterKruger

Tak tohle je jedno velké zklamání. Už začátek i začáteční titulky mi prozradili, že toto bude to nejlacinější béčko z devadesátých let. Hodně mi to připomínalo ty TV béčka, a začátečními titulky to hodně připomnělo film Kletba Halloweenu. Přišlo mi, že to strašně pomalu utíkalo. Takže jen nudilo. 1* dávám pouze za tu babču. Jinak mi to chvílemi přišlo úchylné. ()