poster

Martial Law 3

 • český

  Mise spravedlnosti 3

 • anglický

  Mission of Justice

Akční

USA, 1992, 84 min

 • eraserhead666
  ****

  Najednou mě zničehonic chytil brutální Brigittenielsenovský absťák a tak jsem ho musel ukojit. Brigitte je jedna z mála hereček, u níž je mi naprosto u řiti zda vůbec a jak hraje. Bohatě mi stačí, že ve filmu prostě je. To je prostě ikona sama o sobě. A Martial Law 3 je překvapivě velmi slušná dávka klasické devadesátkové mlátičky. 3,5*(1.12.2014)

 • POciSEM
  ****

  Je s podivem ze v dalsim dilu hraje Wincott a uplne nekoho jinyho nez ve dvojce. To ale nemeni nic na tom ze tresta zlotrilce svyma hulkama a efektnima kopackama,to kdyz nahodou nekdo nechce dat prispevek na misii hodne pani Larkinove. A kdyz nezabere ani to povola sveho dvoumetroveho bratricka kterej si necha dat nejdriv do huby nacez zlame vsechny prsty a vykosti dosytosti. Trikrat slava(14.5.2012)

 • Haymar
  *

  Za prvé nechápu, co to má společného se sérií "Martial Law"... Za druhé nechápu, tu šílenou žánrovou rozpolcenost (akční vs. thriller vs. krimi vs. komedie - nechtěná samozřejmě)... Za třetí nechápu to tragické obsazení (v čele s tou blonďatou kobylou a führerem Huesem)... Za čtvrtý nechápu samotný děj... Na jeden film celkem dost otazníků! Buď sem prostě nechápavej, nebo udělali soudruzi někde chybu!(17.10.2008)

 • Sign
  ****

  Na devadesátá léta velice vydařená akční bojovnka, scénář nijak revoluční ale ani nestojí nějak v pozadí, bojové scény vcelku dobré a přehledné, Jeff Wincott docela válí, velice se mi líbil a i ostatní představitelé nebyli žádní začátečníci, jistě jsou i mnohem lepší filmy ale taky MNOHEM horší s lepším hodnocením takže filmu dávám u mne zaslouženě za 4.(27.3.2013)

 • Derek
  ****

  k tomuto filmu sa toho príliš vela napísať nedá. takže klasický karate-akčňák, ničím originálny, celkom slušné akčné scény (a je ich tu celkom dosť), slabý herci (tá brigitte je mi dosť nesympatická a chvíľkami primomína i chlapa, a matthias hues to ja kapitola sám o sebe), no jednoducho stačí vidieť raz a potom možno ešte raz, ale až za šesť rokov:-)(26.5.2004)

 • - Film měl být původně pokračováním filmu Martial Law 2 (1992), po odchodu Cynthii Rothrock a následnému obsazení Karen Sheperd dostal film své samostatné jméno. Někteří distributoři však stále píšou za název filmu číslo 3. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v americkém Los Angeles. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace