Martial Law 3

Mise spravedlnosti 3

Mission of Justice

Akční

USA, 1992, 84 min

Najednou mě zničehonic chytil brutální Brigittenielsenovský absťák a tak jsem ho musel ukojit. Brigitte je jedna z mála hereček, u níž je mi naprosto u řiti zda vůbec a jak hraje. Bohatě mi stačí, že ve filmu prostě je. To je prostě ikona sama o sobě. A Martial Law 3 je překvapivě velmi slušná dávka klasické devadesátkové mlátičky. 3,5*(1.12.2014)

Je s podivem ze v dalsim dilu hraje Wincott a uplne nekoho jinyho nez ve dvojce. To ale nemeni nic na tom ze tresta zlotrilce svyma hulkama a efektnima kopackama,to kdyz nahodou nekdo nechce dat prispevek na misii hodne pani Larkinove. A kdyz nezabere ani to povola sveho dvoumetroveho bratricka kterej si necha dat nejdriv do huby nacez zlame vsechny prsty a vykosti dosytosti. Trikrat slava(14.5.2012)

• Haymar

Za prvé nechápu, co to má společného se sérií "Martial Law"... Za druhé nechápu, tu šílenou žánrovou rozpolcenost (akční vs. thriller vs. krimi vs. komedie - nechtěná samozřejmě)... Za třetí nechápu to tragické obsazení (v čele s tou blonďatou kobylou a führerem Huesem)... Za čtvrtý nechápu samotný děj... Na jeden film celkem dost otazníků! Buď sem prostě nechápavej, nebo udělali soudruzi někde chybu!(17.10.2008)

Na devadesátá léta velice vydařená akční bojovnka, scénář nijak revoluční ale ani nestojí nějak v pozadí, bojové scény vcelku dobré a přehledné, Jeff Wincott docela válí, velice se mi líbil a i ostatní představitelé nebyli žádní začátečníci, jistě jsou i mnohem lepší filmy ale taky MNOHEM horší s lepším hodnocením takže filmu dávám u mne zaslouženě za 4.(27.3.2013)

k tomuto filmu sa toho príliš vela napísať nedá. takže klasický karate-akčňák, ničím originálny, celkom slušné akčné scény (a je ich tu celkom dosť), slabý herci (tá brigitte je mi dosť nesympatická a chvíľkami primomína i chlapa, a matthias hues to ja kapitola sám o sebe), no jednoducho stačí vidieť raz a potom možno ešte raz, ale až za šesť rokov:-)(26.5.2004)

• - Film měl být původně pokračováním filmu Martial Law 2 (1992), po odchodu Cynthii Rothrock a následnému obsazení Karen Sheperd dostal film své samostatné jméno. Někteří distributoři však stále píšou za název filmu číslo 3. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v americkém Los Angeles. (Terva)