Martial Law 3

Mise spravedlnosti 3

Mission of Justice

Akční

USA, 1992, 84 min

Docela milé překvapení z těchto USA/Kanada starších "mlátiček". Wincotta jsem sice nikdy moc nemusel, ale zde mi nevadil a celý film je na poměry původu a doby vzniku vysoce kvalitní. Nebudu rozebírat - málo střihu, výborná kamera, hrdina používá různé styly boje, film odsýpá od jedné akce k druhé, vše je pěkně přehledné, prostě vyložená pohodovka. Byl jsem i v dnešní době naprosto spokojen ...(29.9.2009)

Poslední a nejlepší díl série mého dětství. Kdysi jsem si pořád dokola přehrával scénu s "uličkou cti", kde ze sebe Jeff Wincott dostává svoje životní maximum. Navíc zde použil svoji oblíbenou metodu naklepávání řízků z druhého dílu, kterou řádně prodloužil o pěkných pár sekund. :-) Matthiase by za normálních okolností nezvládnul nikdo ani se sekerou v ruce, ale co by pro svou roli neudělal...(26.8.2009)

• Haymar

Za prvé nechápu, co to má společného se sérií "Martial Law"... Za druhé nechápu, tu šílenou žánrovou rozpolcenost (akční vs. thriller vs. krimi vs. komedie - nechtěná samozřejmě)... Za třetí nechápu to tragické obsazení (v čele s tou blonďatou kobylou a führerem Huesem)... Za čtvrtý nechápu samotný děj... Na jeden film celkem dost otazníků! Buď sem prostě nechápavej, nebo udělali soudruzi někde chybu!(17.10.2008)

k tomuto filmu sa toho príliš vela napísať nedá. takže klasický karate-akčňák, ničím originálny, celkom slušné akčné scény (a je ich tu celkom dosť), slabý herci (tá brigitte je mi dosť nesympatická a chvíľkami primomína i chlapa, a matthias hues to ja kapitola sám o sebe), no jednoducho stačí vidieť raz a potom možno ešte raz, ale až za šesť rokov:-)(26.5.2004)

Velmi rád bych strávil nějaký čas o samotě s dokrorkou Larkinovou, hehe. Jeff Wincott zdobil přední strany videokazet po všech čertech. V té době spolu se Speakmenem, Dragonem Wilsonem a Lamasem tvořili big 10 akčního video karate. Hues si v té době coby záporák liboval taky na každém písečku. James Lew jakbysmet a to i s jeho dabingem Jana Přeučila :-) Film se mi líbil. Mněl napětí, pěkné bitky a hudba na správném místě.(5.1.2015)

• - Natáčení probíhalo v americkém Los Angeles. (Terva)

• - Film měl být původně pokračováním filmu Martial Law 2 (1992), po odchodu Cynthii Rothrock a následnému obsazení Karen Sheperd dostal film své samostatné jméno. Někteří distributoři však stále píšou za název filmu číslo 3. (Terva)