Reklama

Reklama

Alter Bridge: Live at Wembley

(koncert)
Hudební / Dokumentární
USA, 2012

Obsahy(1)

Americká rocková kapely Alter Bridge, v čele se zpěvákem Mylesem Kennedym, se 29.11.2011 představila ve vyprodané londýnské aréně Wembley. Pro kapelu to byl doposud největší koncert v sedmileté kariéře.
Seznam skladeb:
1. Slip to the Void
2. Find the Real
3. Ghost of Days Gone By
4. Before Tomorrow Comes
5. Come to Life
6. All Hope Is Gone
7. White Knuckles
8. Brand New Start
9. Metalingus
10. Broken Wings
11. I Know It Hurts
12. One Day Remains
13. Coeur d'Alene
14. Buried Alive
15. Blackbird
16. Wonderful Life (akustická verze)
17. Watch Over You (akustická verze)
18. Ties That Bind
19. Jazz Tease/Isolation
20. Open Your Eyes
21. Kytarová sóla
22. Rise Today (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

kinghome 

všechny recenze uživatele

Jo každej si řekne, koncert přeci nemůžeš hodnotit plným počtem, ale koncert a ještě ve Wembley, to je životní cesta, která je zdokumentovaná v hodinovém koncertě a já u Aletr Bridge nemůžu jinak než za *****. To co dokázali a to, že si drží svojí kvalitu už více jak 7 let, to stojí za připomenutí. Tohle je životní cesta a takový dokument o 7 leté cestě na vrchol. AB jsou ověřená kvalita, která nikdy neomrzí a nezklame. Doufám, že se někdy objeví i v ČR. Úžasný koncert, který dokazuje, že jen skákání na podiu nedělá koncert koncertem a atmosféru může kapela navodit i jinak, než bláznivým poskakováním. ÚŽASNÉ! ()

Mire 

všechny recenze uživatele

Výborný koncert + zaujímavý dokument + na blu-ray fantastická kvalita obrazu a uchu lahodiaci mix zvuku = dokonalá vec do zbierky pre fanúšika. ()

bearmeedek 

všechny recenze uživatele

Hele, právě jsem se zasloužil, že naskočilo procentuelní hodnocení. Dvouhodinová podívaná, která nenudí. Alter Bridge dělají rockovou muziku svým zvlášním stylem. Na první pohled melodický rock, pro zasvěcené je to trochu víc. Kapela odehrála koncert s neuvěřitelnou energií a zároveň bylo cítit, že hrají se strašnou chutí. Myles neměl celou dobu problém s hlasem. Letos jsem viděl v Praze, takže toto jsem dal jako vzpomínku. ()

Reklama

Reklama