Pohřbeni zaživa (TV film)

Buried Alive 2

Scénografie:

Leslie Binns

Kostýmy:

Robert M. Moore

Komentáře uživatelů k TV filmu (12)

• gogo76

Pokračovanie Darabontovho príbehu začína takmer tam , kde pôvodný film skončil a menšiu úlohu tu hraje aj hlavná postava z neho.Škoda, že sa tvorcovia nesnažili vytvoriť niečo originálnejšie. Hlavu si príliš nelámali a otrocky okopírovali scenár, vymenili postavy a divák pozerá vlastne to isté. Aké ponaučenie z toho vyplýva? Ak ste videli Darabontov prvý diel, využite svoj voľný čas inak a filmu sa vyhnite. Film 50%.(26.7.2010)

Sequel ktorý síce neurazí, no na druhej strane neprináša absolútne nič invenčné a iba opätovne prepiera to, čo už ponúkla jednotka, na ktorej dejovú líniu sa navyše snaží dosť neobratným spôsobom nadviazať.(16.2.2011)

Zrejme sa niekto z kompetentných rozhodol ( a viem si aj predstaviť kto ), že nie je fér, aby len ženské boli vo filmoch zobrazované ako zlatokopecké svine a tak sa natočil...remake. Ide síce technicky o pokračovanie, ale takmer do bodky okopírovaný dej prvej časti z neho robí niečo, čomu sa v dnešnej dobe populárne hovorí reboot. Výmena pohlaví z toho neurobila nič lepšie.(18.12.2017)

Napad je fajn,len tie herecke vykony hlavne vo finale (na lodi) su mizerne.(13.7.2010)

• TO

Ally Sheedy je svým nevěrným manželem a jeho milenkou otrávena a pohřbena. Jed však přestane působit a ona se s pomocí chlápka z prvního dílu vyhrabe a připraví oběma drsnou pomstu, tentokrát na lodi. První díl byl o něco lepší, závěrečná pomsta byla zajímavější, ale na to, že jde o televizní film z 90. let ještě i tenhle skorohoror celkem ujde. Trocha napětí je ve filmu po celou dobu stopáže a ani režie slabého herce Tima Mathesona neurazí. Samozřejmě se nejedná o nic zvláštního, prostě obyčejný tv film, který jsem si v devadesátém sedmém půjčil jen kvůli Ally, ale nenudil jsem se.(24.11.2006)

Hlavnym problemom druheho dielu je , ze neprinasa nic nove a len kopiruje predchodzi diel . No vcelku sa jedna este o slusny tv film , s dobrou atmosferou . Hodnotenie - 55%(11.7.2010)

• blues

Atmosféra ano, ale těch ALE je mnohem víc. Navíc ty nepřesvědčivé dramatické výkony hlavních herců, to je hrůza...(13.12.2009)

Navazující pokračování na film Pohřben zaživa z roku 1990. První díl je takový televizní kultík, který diváka přilepí k obrazovce jak lepidlo a pevně drží až do konce filmu. V tomto pokračování se historie opakuje, opět se jedná o otravu jedem, opět ze stejného důvodu jako tehdy, opět v onom městě jako tehdy a aby toho nebylo málo, tak obětí je čirou náhodou kamarádka první oběti. To už je z reálného hlediska poněkud uhozená náhoda ne? Ale berme to jako film a i tento díl má atmosféru a napětí, takže taky slušná podívaná.(27.1.2011)

• drankeryth

Druhe pokracovanie nestalo za nic. Uplne sklamanie, ktore je citit vsade. Mne to nejako nesadlo a bol som z toho sklamany. Pomsta zo strany tej zeny bola nudna a nie moc zdlhava. Nejako mi to rychlo preblesklo a bol coskoro koniec. Pocas celeho filmu sa toho moc neudialo a zakomponovanie hlavnej postavy z jednotky len bola slaba narazka, aby to film dohnalo dopredu k sledovanosti. Nic moc film. Raz pozriet a rychlo na film zabudnut, taky dojem som mal z toho filmu.(12.6.2015)

• oveckaoa

Okopírovaný první díl. Takže zatímco v prvním díle zabila manželka s milencem manžela a on to přežil tady zabije manžel s milenkou manželku a ta to přežije. Kopírovaní prvního dílu pokračuje chce ji rychle pohřbít ona se probere v hrobě a dostane se z něj (tady s pomocí týpka z jedničky) a jde se mstit. Oproti prvnímu dílu tohle nemá vůbec koule (ani se o to nesnaží jen parazituje na prvním díle a počet originálních scén je snadno spočitatelný). Navíc zatímco chlapovi v prvním díle tu pomstu bych i věřil (podle chování) tady té ženské ani náhodou. Závěr s lodí je trapný až to bolí.(28.1.2011)

Tento thriller má celkem šťávu. Z počátku se zdálo, že to nepřinese nic vyjímečného, ale postupně budující atmosféra vytvářela vcelku zážitek. Tady si televizní tvůrci dali záležet a vytvořili neoriginální dílo, které se nesnaží za každou cenu o hororové scény a zbytečně netlačí na pylu. Dojem kazí občasné úlety některých herců a nelogické části, přesto je to povedený film, jaký se v televizní produkci jen tak nevidí.(19.7.2014)

Myslím si, že první a druhý díl jsou dva různé filmy. Jde zde cítit určitá béčkovost, ale nebylo to vůbec špatné. Zlo bylo potrestáno, předvídatelné to bylo, ale tady šlo trochu o něco jiného.(9.2.2015)