Film mých snů (TV film)

Scénografie:

Mark Hofeling

Kostýmy:

Ruth E. Carter

Mé vysoké hodnocení je dáno hned několika příznivými fakty : 1.Nekonečné léto na Hawai (<33 Hawai).... 2.Docela dobrá hudba pocházejcí od mladého ( a ano přesně tak ) i nadějného zpěváka Rosse Lynche...3. Muzikál ..k tomu nemám co dodat. Skvěle jsem se při filmu odreagovala a vůbec mi nevadilo ,že je pro děti do 12 let a že jsem už na začátku věděla jak to skončí.(19.1.2014)

Povedzme si úprimne - akých úspechov sa dá dosiahnuť v žánri teen muzikál? Film mojich snov pozostáva z viacerých príjemných prekvapení, ktoré sú však zabalené do klasického disney kabátu. Takže zápory snímky. Scenár nebol ničím výnimočným a občas sa pán scenárista dostal do úzkych a riešil to trapnými hláškami - viz prvé stretnutie motorkárov a surfistov. Taktiež dejová línia so zločincami nedáva zmysel a je vyslovene nadbytočná. Sorry, Steve Valentine, podal si fajn výkon ale tvoja postava tam bola potrebná asi ako solárko v Miami. Občas zlyhával strih - nanešťastie v surfáckych scénach- a nakoniec klasický disney happyend pokazil všetko, čo doposiaľ vyzeralo nádejne. Ale teraz ku kladom. A to sú pesničky a prekrásna choreografia. Tentokrát sa fakt vydarili a mamutí podiel na zaujímavosti tanečných čísel má cronenbergovský kameraman Mark Irwin. Aj casting sa celkom podaril a približne do polovice snímku to vyzeralo celkom nádejne aj z hľadiska dejovej línie. Suma sumárum, Film mojich snov prináša čosi nové a originálne, ale tieto ostrovky nádeje sú obklopené morom disneyovského klišoidizmu.(15.9.2013)

• hyena1

Jak my vědci říkáme "jej, to je horký." Já jsem taky vědec a to teda určitě neříkáme! ... Jedna trapnější scéna než druhá. I kdybych náhodou opomenula fakt, že jsou všichni obsazení do rolí absolutně ohavní a nikdo nevypadá jako ogaři a krásné děvy ze šedesátých let, tak stejně neumí nikdo hrát. Kde ty (NE)herce jako vyhrabali? Tohle už je silná káva snad i na Disney channel. Já být tvůrcem West side story, tak vezmu lopatu a umlátím toho, kdo si dovolil zprznit můj nádherný muzikál a zneužil ho k něčemu, tak odpornému, jako je tohle veledílo. Jedna jakš takš dobrá písnička film nedělá... Proč má smysl film vidět: 1) Ráda se trýzním sledováním odpadových filmů... 2) Když vidím to stádo přehrávat, dostávám kuráž splnit si svůj sen a zkusit štěstí před kamerou... 3) Je mně maximálně 13 a žeru divně nagelované synky a trapné filmy na styl HSM... Ad 3) Bohužel už o deset let jinde, takže film mých snů to teda rozhodně není a nikdy nebude!(29.12.2013)

Co k tomuto filmu dodat. Velká nadsázka. Je asi jasné, že tento film je spíš pro teen. Já jsem se na něj podíval pouze ze zvědavosti. Nebylo to zas tak špatné. Hlavní herečka Maia Mitchell mi byla sympatická a strašně byla podobná Seleně Gomez. Co se týká choreografie, ta byla trošku slabší a soundtrack docela ušel.(26.12.2013)

• inutihar

Moderní variace na "beach party" filmy z 60. let s Frankie Avalonem a Annette Funicello (např. Beach Party nebo Bikini Beach) na které TBM odkazuje už před titulky, ale soudruzi z CSFD je odmítli přidat mezi související. Hanba jim! Jinak TBM je obsahově stejně prázdný jako originály, ale výrazně umělejší co do provední, s totálně nepřirozenými herci. V podstatě porno se zpěvem místo sexu, co od odpadu zachraňuje jen pár dobrých hlášek.(9.11.2016)

• - Na konci filmu se objeví věnování herečce Annette Funicello, která v 60. letech hrála v mnoha filmech, které se odehrávaly na pláží, tzv. "Beach Party Film". (..Lucas..)

• - Americkou premiéru sledovalo 13.5 milionů diváků, čímž se film stal druhým nejsledovanějším originálním filmem Disney Channel. (..Lucas..)

• - Film se natáčel v Puerto Ricu, což z něj dělá třetí film stanice Disney, který se zde natáčel. Dříve zde probíhala produkce snímků Program na ochranu princezen (2009) a Kouzelníci z Waverly - Film (2009). (..Lucas..)