Film mých snů (TV film)

Scénografie:

Mark Hofeling

Kostýmy:

Ruth E. Carter

Mé vysoké hodnocení je dáno hned několika příznivými fakty : 1.Nekonečné léto na Hawai (<33 Hawai).... 2.Docela dobrá hudba pocházejcí od mladého ( a ano přesně tak ) i nadějného zpěváka Rosse Lynche...3. Muzikál ..k tomu nemám co dodat. Skvěle jsem se při filmu odreagovala a vůbec mi nevadilo ,že je pro děti do 12 let a že jsem už na začátku věděla jak to skončí.(19.1.2014)

• kaylin

No, tohle je opravdu film, který už je pro naprosto jinou generaci a možná i pro jiné publikum. Disney si vytvořil vlastní televizní svět, který má dobrou hudbu je sem tam vtipný, ale ty filmy jsou prostě jen praštěné a ani v tomhle ohledu to není dotaženo někam dál, kde by to bylo zajímavé. Navíc ty holky mi připadají pořád stejné, styl Miley Cyrus před zkrácením vlasů a twerkingem, nebo Selena Gomez.(30.7.2015)

• hyena1

Jak my vědci říkáme "jej, to je horký." Já jsem taky vědec a to teda určitě neříkáme! ... Jedna trapnější scéna než druhá. I kdybych náhodou opomenula fakt, že jsou všichni obsazení do rolí absolutně ohavní a nikdo nevypadá jako ogaři a krásné děvy ze šedesátých let, tak stejně neumí nikdo hrát. Kde ty (NE)herce jako vyhrabali? Tohle už je silná káva snad i na Disney channel. Já být tvůrcem West side story, tak vezmu lopatu a umlátím toho, kdo si dovolil zprznit můj nádherný muzikál a zneužil ho k něčemu, tak odpornému, jako je tohle veledílo. Jedna jakš takš dobrá písnička film nedělá... Proč má smysl film vidět: 1) Ráda se trýzním sledováním odpadových filmů... 2) Když vidím to stádo přehrávat, dostávám kuráž splnit si svůj sen a zkusit štěstí před kamerou... 3) Je mně maximálně 13 a žeru divně nagelované synky a trapné filmy na styl HSM... Ad 3) Bohužel už o deset let jinde, takže film mých snů to teda rozhodně není a nikdy nebude!(29.12.2013)

Povedzme si úprimne - akých úspechov sa dá dosiahnuť v žánri teen muzikál? Film mojich snov pozostáva z viacerých príjemných prekvapení, ktoré sú však zabalené do klasického disney kabátu. Takže zápory snímky. Scenár nebol ničím výnimočným a občas sa pán scenárista dostal do úzkych a riešil to trapnými hláškami - viz prvé stretnutie motorkárov a surfistov. Taktiež dejová línia so zločincami nedáva zmysel a je vyslovene nadbytočná. Sorry, Steve Valentine, podal si fajn výkon ale tvoja postava tam bola potrebná asi ako solárko v Miami. Občas zlyhával strih - nanešťastie v surfáckych scénach- a nakoniec klasický disney happyend pokazil všetko, čo doposiaľ vyzeralo nádejne. Ale teraz ku kladom. A to sú pesničky a prekrásna choreografia. Tentokrát sa fakt vydarili a mamutí podiel na zaujímavosti tanečných čísel má cronenbergovský kameraman Mark Irwin. Aj casting sa celkom podaril a približne do polovice snímku to vyzeralo celkom nádejne aj z hľadiska dejovej línie. Suma sumárum, Film mojich snov prináša čosi nové a originálne, ale tieto ostrovky nádeje sú obklopené morom disneyovského klišoidizmu.(15.9.2013)

• HiddenDragon

Bohuzel jsem nevydrzel koukat. Uz dlouho jsem nemel pri filmu pocit jak kdyby mi nekdo uriz koule. Jakasi snaha o druhou Pomadu (Ross Lynch ma do Travolty opravdu hodne daleko). Trapni herci (tedy spis deti), amatersky popik, triky a zapletka jak z Kacerich pribehu. Jako sorry ale Strycek Skrblik je stokrat dospelejsi nez tahle infantilni slatanina, kde delal casting zrejme prezident gay clubu. Cilova skupina rek bych deti do 10ti let, ale mit vlastni (deti), asi bych jim radsi pustil Mickey Mouse, ktery je proti tomuhle jadernou fyzikou. K tomu format 4:3 bez HD...co vic dodat, snad jen ze az uvidim spojeni "televizni film Disney", rychle prepnu kanal.(18.10.2013)

• - Film se natáčel v Puerto Ricu, což z něj dělá třetí film stanice Disney, který se zde natáčel. Dříve zde probíhala produkce snímků Program na ochranu princezen (2009) a Kouzelníci z Waverly - Film (2009). (..Lucas..)

• - Na konci filmu se objeví věnování herečce Annette Funicello, která v 60. letech hrála v mnoha filmech, které se odehrávaly na pláží, tzv. "Beach Party Film". (..Lucas..)

• - Snímek se měl původně jmenovat Teen Beach Musical, ale kvůli podobnosti názvu s filmem podobné tématiky High School Musical (2006) se tvůrci rozhodli k přejmenování. (ZdenekDrgac)