Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dva mladí surfaři Brady a Mackenzie se dostanou do 60. let, do filmu snů. Než přijdou na to, jak se dostat zpět, musí dělat vše pro to, aby nepůsobili nápadně a do filmu dobře zapadli. Brzy vyjde najevo velká rivalita mezi místními surfaři a motorkáři. Všechno se otáčí naruby, když se dvojice kluků ze současnosti stane objektem zájmu milenecké dvojice dvou hlavních postav filmu, čímž se zásadně naruší původní zápletka. Když se všichni dají do zpěvu a tance a boj mezi motorkáři a surfery vypukne, Brady a Mack se pokoušejí z filmu rychle dostat zpět do současnosti. (hábič)

(více)

Recenze (22)

inutihar 

všechny recenze uživatele

Moderní variace na "beach party" filmy z 60. let s Frankie Avalonem a Annette Funicello (např. Beach Party nebo Bikini Beach) na které TBM odkazuje už před titulky, ale soudruzi z CSFD je odmítli přidat mezi související. Hanba jim! Jinak TBM je obsahově stejně prázdný jako originály, ale výrazně umělejší co do provední, s totálně nepřirozenými herci. V podstatě porno se zpěvem místo sexu, co od odpadu zachraňuje jen pár dobrých hlášek. ()

HiddenDragon odpad!

všechny recenze uživatele

Bohuzel jsem nevydrzel koukat. Uz dlouho jsem nemel pri filmu pocit jak kdyby mi nekdo uriz koule. Jakasi snaha o druhou Pomadu (Ross Lynch ma do Travolty opravdu hodne daleko). Trapni herci (tedy spis deti), amatersky popik, triky a zapletka jak z Kacerich pribehu. Jako sorry ale Strycek Skrblik je stokrat dospelejsi nez tahle infantilni slatanina, kde delal casting zrejme prezident gay clubu. Cilova skupina rek bych deti do 10ti let, ale mit vlastni (deti), asi bych jim radsi pustil Mickey Mouse, ktery je proti tomuhle jadernou fyzikou. K tomu format 4:3 bez HD...co vic dodat, snad jen ze az uvidim spojeni "televizni film Disney", rychle prepnu kanal. ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

No, tohle je opravdu film, který už je pro naprosto jinou generaci a možná i pro jiné publikum. Disney si vytvořil vlastní televizní svět, který má dobrou hudbu je sem tam vtipný, ale ty filmy jsou prostě jen praštěné a ani v tomhle ohledu to není dotaženo někam dál, kde by to bylo zajímavé. Navíc ty holky mi připadají pořád stejné, styl Miley Cyrus před zkrácením vlasů a twerkingem, nebo Selena Gomez. ()

topr harley odpad!

všechny recenze uživatele

No co bych na to řekl? Asi bych zrovna neměl sledovat filmy, které jsou určeny divákům o polovinu mladším. Ale co už. Jednou mám tu kabelovku, tak jí musím využit. Jinak je to obyčejná, nudná kravina, která nemůže bavit ani snad retardované školáky. Je to vlastně takové vykrádání dalších podobných kravin, ale tohle se šíleně nepovedlo. ()

hyena1 odpad!

všechny recenze uživatele

Jak my vědci říkáme "jej, to je horký." Já jsem taky vědec a to teda určitě neříkáme! ... Jedna trapnější scéna než druhá. I kdybych náhodou opomenula fakt, že jsou všichni obsazení do rolí absolutně ohavní a nikdo nevypadá jako ogaři a krásné děvy ze šedesátých let, tak stejně neumí nikdo hrát. Kde ty (NE)herce jako vyhrabali? Tohle už je silná káva snad i na Disney channel. Já být tvůrcem West side story, tak vezmu lopatu a umlátím toho, kdo si dovolil zprznit můj nádherný muzikál a zneužil ho k něčemu, tak odpornému, jako je tohle veledílo. Jedna jakš takš dobrá písnička film nedělá... Proč má smysl film vidět: 1) Ráda se trýzním sledováním odpadových filmů... 2) Když vidím to stádo přehrávat, dostávám kuráž splnit si svůj sen a zkusit štěstí před kamerou... 3) Je mně maximálně 13 a žeru divně nagelované synky a trapné filmy na styl HSM... Ad 3) Bohužel už o deset let jinde, takže film mých snů to teda rozhodně není a nikdy nebude! ()

Galerie (20)

Zajímavosti (5)

  • Na konci filmu se objeví věnování herečce Annette Funicello, která v 60. letech hrála v mnoha filmech, které se odehrávaly na pláží, tzv. "Beach Party Film". (..Lucas..)
  • Americkou premiéru sledovalo 13.5 milionů diváků, čímž se film stal druhým nejsledovanějším originálním filmem Disney Channel. (..Lucas..)

Reklama

Reklama