Isis Rising: Curse of the Lady Mummy

Horor

USA, 2013, 78 min

Lisa Palenica

• ricci.s

Takže tentokrát tu máme jednu egyptskú princeznú, presnejšie jej ducha, ktorý sa rozhodne prevteľovať do študentov a trošku ich pomasakrovať. Totálna blbosť, ktorá mi pripomínala niektoré lacné sračky od Full Moonu. Pol bodíka by som dal za jedno vtipné odtrhnutie hlavy, ktoré sa tak často nevidí, a pol bodíka len preto, že tá "Kleopatra" mala pekné, veľké melóny. A aspoň sa to sem tam "pokúšalo" o nejaký dej.(14.8.2013)

• George Stobbart

Isis a Osiris vládli v starovekom Egypte, kým ich žiarlivý chamtivec nepodrazil a nepripravil o život. Predtým sa však Isis pokúsila mužíčka oživiť pomocou čiernej mágie, ktorá tam ostala zachovaná až do dnešných čias, kedy na to narazili študenti a vypustili ducha Isis, ktorý je patrične naštvaný. Celý čas som si myslel, že to natočil Charles Band, keďže sa mi to na tie jeho lacné, novodobé pseudo horory značne podobalo a ono to má na svedomí niekto iný. Každopádne to však má k jeho tvorbe blízko a podľa toho sa možno aj rozhodnúť, či sa tomu oplatí venovať čas, predsa len to nemá moc čo ponúknuť. Ale ja si z času na čas rád pozriem aj takéto zlé horory a ani tento ma ničím neurazil.(15.8.2013)

• Gogo333

Isis a Osiris vládli Egyptu a vzájemně se milovali, ale to vadilo Setovi a tak je zabil. V součastnosti parta děcek a učitelé zkoumají v muzeu nálezy z egyptské hrobky a probudí Isis, kterou hraje indická pornoherečka Priya. Isis zabíjí lidi aby mohla oživit svého milého Osirise. Herecké výkony jsou na úrovni porna, triky a vizáž filmu na tom není jinak. Škoda času. 0%(17.8.2013)