Isis Rising: Curse of the Lady Mummy

všechny plakáty

Kedysi vládli starovekému Egyptu Isis a Osiris. Ich šťastie však netrvalo dlho; Set zabil Osira a zmocnil sa vlády. Nešťastná Isis sa rozhodla pomocou čiernej mágie manžela oživiť, Set sa však o tom dozvedel, roztrhal Osirove telo na kusy a tie pochoval na rôznych miestach po celom Egypte, aby ho už nikdy nikto neoživil. Isis sa však zaprisahala, že jedného dňa jeho telo oživí a spoločne sa ujmú vlády nad všetkými svetmi.
V súčasnosti sa šestica študentov archeológie spolu s profesorom Shieldsom a svetoznámym egyptológom, doktorom Nasirom, venuje dokumentácii prírastkov v múzeu. Nedopatrením sa im podarí prebudiť nielen ducha Isis, ale aj jej večný hnev. (beso74)

ricci.s

Takže tentokrát tu máme jednu egyptskú princeznú, presnejšie jej ducha, ktorý sa rozhodne prevteľovať do študentov a trošku ich pomasakrovať. Totálna blbosť, ktorá mi pripomínala niektoré lacné sračky od Full Moonu. Pol bodíka by som dal za jedno vtipné odtrhnutie hlavy, ktoré sa tak často nevidí, a pol bodíka len preto, že tá "Kleopatra" mala pekné, veľké melóny. A aspoň sa to sem tam "pokúšalo" o nejaký dej. ()

George Stobbart

Isis a Osiris vládli v starovekom Egypte, kým ich žiarlivý chamtivec nepodrazil a nepripravil o život. Predtým sa však Isis pokúsila mužíčka oživiť pomocou čiernej mágie, ktorá tam ostala zachovaná až do dnešných čias, kedy na to narazili študenti a vypustili ducha Isis, ktorý je patrične naštvaný. Celý čas som si myslel, že to natočil Charles Band, keďže sa mi to na tie jeho lacné, novodobé pseudo horory značne podobalo a ono to má na svedomí niekto iný. Každopádne to však má k jeho tvorbe blízko a podľa toho sa možno aj rozhodnúť, či sa tomu oplatí venovať čas, predsa len to nemá moc čo ponúknuť. Ale ja si z času na čas rád pozriem aj takéto zlé horory a ani tento ma ničím neurazil. ()

Gogo333 odpad!

Isis a Osiris vládli Egyptu a vzájemně se milovali, ale to vadilo Setovi a tak je zabil. V součastnosti parta děcek a učitelé zkoumají v muzeu nálezy z egyptské hrobky a probudí Isis, kterou hraje indická pornoherečka Priya. Isis zabíjí lidi aby mohla oživit svého milého Osirise. Herecké výkony jsou na úrovni porna, triky a vizáž filmu na tom není jinak. Škoda času. 0% ()